Güngören Mitsubishi Klima Servisi

İstanbul ‘un Avrupa yakasında bulunan ilçe olan Güngören ilçesinin batı yarımadasında çatalca yarımadası yer almaktadır. Güngören yüzölçümü nedeniyle şehrin en küçük ilçesi olarak belirlenmiştir. İlçe olma statüsüne 1992 yılında ulaşmıştır. Dört bir yanıyla şehrin diğer büyük ilçelerine komşuluk durumu söz konusudur. Güngören ilçesi 11 mahalleden oluşmakta ve kırsal kesim bulunmamaktadır. Gelişmeye açık ve elverişli bir ilçe olan Güngören zaman geçtikçe gelişimini göstermeye çalışıyor. İnsanların yerleşim yeri olarak kullanmayı tercih ettiği bu ilçe gerekli olanaklar sağlanamadığından diğer ilçelere veya farklı şehirlere göz vermektedir. Gelişme sürecinde olan ilçede Güngören Mitsubishi Klima Servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi firması klima sektöründe lider konumdadır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada en çok tercih edilen markalar arasında birinci sıradadır. Japon teknolojisi başarısını klimaya da en doğru şekilde uygulamış firma birçok farklı markaya da dış ünite tedariği sağlamaktadır. Firmanın başarısı ürünlerinin kalitesinin yanı sıra satış sonrası hizmetler dediğimiz servis şubeleri ile de sürdürmektedir.

Güngören Mitsubishi Klima Servisi olarak firmanın kalitesini yakışır hizmeti dinamik, eğitimli, uzman ekibimi ile 7/24 vermekteyiz. Servis hizmetleri sadece arıza anında gerek olmaz. Alım öncesinden kullanım süresinin tamamında ihtiyaç vardır.

Çalışma prensiplerimiz;
Bir ürün arıza yaptığında temel ihtiyaç servise hızlı ulaşmak ve problemi en kısa yoldan anlatabilmektir. Eğitimli call center ekibimiz her zaman hizmete hazır şekilde beklemektedir.

Problemin tespitinden hemen sonra müdahale edilerek çözüm en uygun fiyat ile sunulmaktadır. Arıza giderildikten sonra da tüm testler yapılarak klimanın en doğru şekilde çalıştığı test edilir. Ayrıca orijinal yedek parçalarla yapılan arıza giderme işlemi sonrasında 1 yıl garanti süresi de başlamaktadır.

Klima bakımı: Yaşam ortamlarımızın en önemli ürünü klimaların belli zamanlarda bakımlarının yapılması sağlığımız açısından önemlidir. Aynı zamanda klimanın ömrü de bakım ile daha uzun olacaktır. Uzman personelimiz anti bakteriyel solüsyonlar ile bakımlarını hassas şekilde yapmaktadır.

Güngören Mitsubishi Klima servisi olarak ihtiyacınız olduğu her anda hizmetinize hazırız.