Yetkili Servis

Mitsubishi Electric klima yetkili satış ve servis merkezi olan firmamız İklim Point indirimli ve kampanyalı fiyatlarla zaman zaman periyodik bakım kampanyaları sunmakta ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda klima montajı, klima tamiri ve mitsubishi klima servisi konularında hizmet vermektedir.

Mitsubishi Electric yetkili klima servis olarak biliyoruz ki siz değerli müşterilerimizin zamanı son derece kıymetli ve karşılığı olmayan hazine niteliğindedir. Bu bağlamda empati yaparak kendimizi sizin yerinize koymak sureti ile size en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli çalışıyor ve sahadaki mobil ekiplerimiz ile herhangi bir arıza veya tamir durumunda derhal müdahale edebilmek adına hizmet sağlıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetler arasında ücretsiz keşif, klima montajı, klima bakımı ve Mitsubishi klimalar ile ilgili her türlü orijinal, garantili yedek parça temini olmakla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız müşterilerimiz tarafından sürekli tercih edilmemizin başlıca sebepleri arasındadır.

Artık çoğu ilimizde konforlu bir şekilde iklimlendirme sağlamak isteyen kullanıcıların hem pratik olması nedeni ile hem de ekonomik olması nedeni ile tercih ettiği klimalar yoğun kullanım gerektiren haller sonrasında zamanında periyodik bakımları veya anında müdahale edilmesi gereken arıza durumlarına müdahale edilmemesi sonucunda çeşitli arızalar verebilmektedirler.

Yetkili servis olarak klimanızın ilk günkü randımanında stabil bir şekilde çalışabilmesi için sizlere uzun yıllardır bu sektörde hizmet sunmuş olan donanımlı, bilgi ve tecrübe sahibi uzman usta kadromuz ile hizmet sağlıyor ve sizlerin işlemlerinin öncelikli olduğu bilincinde hareket ediyoruz.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan İklim Point Mitsubishi yetkili klima servisi olarak sizlere kurulumdan arıza ve keşif işlemlerine kadar kesintisiz hizmet sunmakta, sunduğu hizmeti kalite standartları ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmektedir.

Siz de Mitsubishi Electric klimanız ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşamanız halinde yapmanız gereken bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak sıkıntınızı bildirmek olmalıdır. Sizlere en kısa sürede yönlendireceğimiz yetkili servis çalışanlarımız derhal keşif işleminizi gerçekleştirecek, varsa arızanızı tespit edecek, gerekli ise klima tamirinizi aynı gün saatler içerisinde gerçekleştirecektir.