Çatalca Mitsubishi Klima Servisi

Çatalca Mitsubishi Klima Servisi

Çatalca Mitsubishi Klima Servisi

Çatalca Mitsubishi klima servisi olarak güzide ilçenin kıymetli halkına hizmet için uzman ve genç ekibimiz ile hazırız. Çatalca ilçesi Bizans dönemi dâhil birçok medeniyeti barındırmış bir bölgedir. Osmanlı döneminde olduğu gibi günümüzde de Avrupa ile Asya kıtasını birbirine bağlayan şehrimiz İstanbul’un batısında yer almaktadır. İstanbul ilinin en eski ailelerini barındırması hasebi ile tarih ve kültür yüklü bir ilçedir.

Klima denilince yıllar önce akla lüks tüketim cihazları gelirdi. Günümüzde artık gerek teknolojinin gelişmesi gerekse de modellerin çokluğu sebebiyle fiyatların ucuzlaması artık her evde bir klima kullanılır hale gelmiştir. Bu kadar yoğun kullanımın olduğu bir ürün için de en önemli konu servis hizmetleridir.

Klima sektörü hayli hareketlidir. Birçok marka ve model piyasada kalite yarışında olsa da açık ara önde olan tek marka vardır Mitsubishi. Japon teknolojisi ile süslediği ürünleri ülkemizde ve tüm dünyada en çok tercih edilenler arasındadır.

Mitsubishi Electric 2012 Yılında ülkemizde faaliyetlerine resmen başlamıştır. Bu zaman kadar da Japon teknolojisinin dünya üzerinde temsilcisi olarak onlarca farklı ürün ve hizmetleri sunmaya devam etmiştir. Özellikle klima sektöründe klima denince akla gelen ilk markadır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ürün gamı ile piyasada en fazla paya sahiptir.

Ürün yelpazesinin bu kadar geniş olduğu marka servis hizmetlerinde de aynı kaliteyi yakalamıştır. Malumunuz kaliteli ürün demek kaliteli servis hizmeti demektir. Mitsubishi markasına yakışır hizmeti Çatalca Mitsubishi klima servisi olarak vermekteyiz.

Hizmetlerimi alım öncesi başlar. Klimanın kullanılacağı alan keşif yapılarak en uygun modelin alınması için destek verilir.

Klima montajı: Kullanım aşamasının en önemli noktasıdır montaj. Öncelikle mekânın en uygun yerini planlamak ve montaj yaparken kaliteli sarf malzemesi kullanmak başlangıçta verimlilik esasıdır.

Klima arıza: Her teknolojik ürün gibi klimalarda arıza yapar. Arıza olduğu anda hızlıca ulaşılabilecek servis kadar mutlu eden bir hizmet yoktur. Uzman ekibimiz ile tüm problemlere anında müdahale ederek çözüm üretmekteyiz.
Beklentiniz kalite ise Çatalca Mitsubishi klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.