Beylikdüzü Mitsubishi Klima Servisi

Beylikdüzü Mitsubishi Klima Servisi

Beylikdüzü Mitsubishi Klima Servisi

Beylikdüzü Mitsubishi klima servisi olarak 7/24 anında müdahale ile dinamik ve yenilikçi servis hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü, İstanbul’un batıdaki ilçelerinden biridir. Güneyinde Marmara Denizi, doğusunda Avcılar, batısında Büyükçekmece, kuzeyinde ise Esenyurt ilçeleri vardır. Yüzölçümü 360 km² dir. Özellikle işyerlerinin oldukça fazla tercih ettiği ilçede her model klima kullanım potansiyeli de oldukça yüksektir.

Mitsubishi markası ülkemizde Mitsubishi Electric olarak 2012 yılında beri hizmet vermektedir. Uzun yıllardır gerek teknoloji gerekse de klima sektöründe Japon kalitesi ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Ağırlıkta split ve salon tipi klima satışlarının yoğunluğu ile bilinen firma tüm klima modelleri ile de piyasadadır.

Klima kullanımının artık her ortam için ihtiyaç olduğunu düşünürsek servis hizmetlerinin de önemi anlaşılır. Unutmayın ki servis hizmetleri sadece arıza anında değil alımdan önce başlayarak devam eden bir süreçte ihtiyaçtır.

Alım öncesi hizmetler: Bulunduğumuz ortama en uygun klima almanın yolu keşif yapmaktır. Birçok ölçüsel etken değerlendirilerek ortama en uygun model ve kapasite seçilir. Binanın pencere sayısından, bulunduğu kata kadar birçok bilgi değerlendirilir ve alım gerçekleşir.

Klima montaj: Klima kullanımının verimli ve uzun ömürlü olması montaj aşamasında başlar. Evin durumuna en uygun yere ve kaliteli sarf malzeme kullanılarak yapılan montaj sonrası sorunsuz bir kullanım sunulur.

Klima arızası: İstemediğimiz halde karşımıza mutlaka arızalar çıkacaktır. Bu aşamada ihtiyaç olan hızlı, dinamik, bilgili ekibin müdahale etmesidir. Beylikdüzü Mistsubishi klima servisi olarak arıza anında en hızlı müdahale yapan ekibe sahibiz. Ayrıca arızanın giderilmesi esnasında ihtiyaç olan yedek parçaların bekleme süresi olmadan sunulmasını sağlarız. Arıza yapıldıktan sonra klimanın tüm fonksiyonları test edilerek en verimli şekilde çalışması sağlanır. Arıza sonrasında da destek hizmeti devam etmektedir.

Klima bakımı: Malumunuz yaşadığımız ortamın havası direkt sağlımızı etkiler. Bu anlamda klimaların belli periyodlar ile bakımlarının yapılması gerekmektedir. Uzman ekibimiz özel solüsyonlar ile en kaliteli bakımı yapmak üzere hizmettedir.

Beylikdüzü Mitsubishi Klima Servisi olarak, alım öncesinden başlamak üzere, montaj, bakım ve satış sonrası tüm problemlerde anında müdahale edecek dinamikliğe sahiptir.