Beykoz Mitsubishi Klima Servisi

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi

Beykoz Mitsubishi Klima Servisi

Beykoz Mitsubishi klima servisi olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, İstanbul’un en eski ilçesinde 7/24 hizmet vermekteyiz. İstanbul, medeniyetlere başkentlik yapmış bir dünya şehri. Bu şehrin en güzel yerlerinden biri Boğaziçi ve onun bir parçası olan Beykoz’dur. Beykoz ilçesi özellikle sanayi alanında oldukça yoğun tercih edilmektedir. Bu sebeple iş yerlerinde klima kullanımı yoğunluğu servis ihtiyacını da maksimum düzeye getirmiştir.

Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe kalitesini kanıtlamış Japon firmasıdır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada yer alan firma kalite ve yenilik alanında sürekli atılımlar yapmaktadır.

Kaliteli ürün demek aynı zamanda da satış sonrası kaliteli hizmet verebilmek demektir. Bu çerçevede Beykoz Mitsubishi Klima Servisi olarak dinamik ve yenilikçi ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Servis Hizmeti Hızlı Olmalıdır: Empati yapıyoruz ve her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale evresinde gerekse de arızanın giderilmesinin her evresinde en hızlı şekilde size hizmet vermek için çalışıyoruz.

Servis Hizmeti Tecrübe İster: Biz tecrübeliyiz. Dinamiğiz. Bilgiliyiz. Tecrübe ve birikimimizi uzman ekibimizle harmanlayarak kaliteli hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin gölgesinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Mitsubishi Electric klimalar özellikle uzmanlık gerektirdiğinden personelimiz klimanıza özel profesyonel bilgiler ile donatılmış olarak hizmet vermektedir.

Klima Servisi Bilgili Olmalıdır: Sürekli yenilenen ürün marka ve modellerini çek ederek değişen piyasa koşullarını sürekli takip ederek, her marka ve model için sürekli eğitimlerle personelimizi destekliyor ve eğitiyoruz. Bu şekilde kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştirerek en profesyonel ve verimli hizmeti veriyoruz.

Kaliteli Hizmet Veriyoruz: İlkemiz her zaman kaliteli hizmet vermek için çalışmak. Size bir kez hizmet vermek değil, sürekli hizmet vermek gayretindeyiz.

Memnuniyetinize Önem Veriyoruz: Beykoz Mitsubishi klima servisi olarak yaptığımız hizmetin temel prensibi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Memnun olmayan bir müşteri kaybedilmiş bir müşteri demektir. Bu bağlamda dinamik ve profesyonel ekibimizle sürekli müşteri memnuniyeti felsefesini güdüyoruz.