Bayrampaşa Mitsubishi Klima Servisi

Bayrampaşa Mitsubishi Klima Servisi

Bayrampaşa Mitsubishi Klima Servisi

Bayrampaşa Mitsubishi klima servisi yoğun iş ve yaşam nüfusu olan ilçede olarak en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Bayrampaşa günümüzde 11 mahalleden ve yaklaşık 273 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim yeridir. Bayrampaşa; iş, eğitim, kültür, alış-veriş ve önemli bir ulaşım noktasını bünyesinde barındırmasından dolayı nüfusu gün içinde 1 milyona yaklaşmaktadır. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Bayrampaşa, doğudan Eyüp, batıdan Esenler, güneyden Zeytinburnu, kuzeydoğudan Gaziosmanpaşa ile çevrilidir. Eyüp’ün bir semti olan Bayrampaşa’ya 1990 yılında ilçe statüsü verilmiştir.

Mitsubishi markası özellikle klima piyasasında kalite ve güvenin adıdır. 2012 yılında ülkemizde Mitsubishi Electric olarak hizmetlerine başlamış ve klima piyasasındaki payını büyütmüştür. Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe kalitesini kanıtlamış Japon firmasıdır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada en çok tercih edilen markalar arasında birinci sıradadır.

Mitsubishi klima servisi hizmetleri ile ilgili, teknik seviyede kullandığımız ve vermekte olduğumuz hizmetin en önemli noktası, Mitsubishi klimalardan maksimum verimli olarak hizmet alabilmeniz açısından önemlidir.

Isıtılması veya soğutulması elzem olan tüm ortamlar için kullanılan klimalar firmalar ve evler için hayati önem arz ettiği için, gerek çalışması durumunda, gerekse arıza vermesi durumunda Mitsubishi klimanızı alanında profesyonel ve kaliteli hizmet veren servislere teslim etmeliyiz.

Ürünün uzun ömürlü kullanımı alınan servis hizmetleri ile doğru orantılıdır. Bu sebeple teknik servis seçimi yaparken dikkatli davranmalıdır. Bayrampaşa Mitsubishi Klima servisi olarak markanın adına yakışır kalitede hizmet vermekteyiz.

Servis hizmetleri sadece satış sonrasında değil, satış öncesinden başlayan bir süreçte hizmetlerini sürdürür.
İlk aşama tespittir. Bu hizmet klimanın ortama uygun şekilde seçilmesini sağlar. Alanın büyüklüğü, binanın yapısı gibi birçok etken hesaplanarak en doğru modelin bulunması sağlanır.

Klima montajı: Montaj ikinci önemli konudur. Montaj esnasında kaliteli malzeme kullanımı klimanın ömrünün uzatacaktır.

Klima arızası giderilmesi: Klima arıza yaptığında servis birimine hızlı ulaşım ve anında müdahale kalite ölçü standartıdır.

Klima Bakımı: Belli periyodlar ile klimaların bakımın yapılması gerek ürünün ömrü gerekse de sağlıklı kullanım için elzemdir.

Bayrampaşa Mitsubishi Klima Servisi olarak uzman ve dinamik personelimiz ile her zaman hizmete hazırız.