Avcılar Mitsubishi Klima Servisi

Avcılar Mitsubishi Klima Servisi

Avcılar Mitsubishi Klima Servisi

Avcılar Mitsubishi Klima Servisi olarak uzaman ekibimizle ve Mitsubishi markasına yakışır kalite ile hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin gözde kenti İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Avcılar’da 10 mahalle bulunmaktadır. Yerleşim alanlarının yoğunluğu doğal olarak teknik servis hizmeti ihtiyacını doğurmaktadır.

Mitsubishi adının anıldığı yerde akla ilk gelen kalitedir. Japon teknolojisinin dünya üzerinde temsilcilerinden biri olan Mitsubishi Electric 2012 yılında direkt olarak Ülkemizde faaliyetine başladı. 1870 yılında deniz taşımacılığı firması olarak kurulan firmanın ürünleri yıllardır ülkemizde de kullanılmasına rağmen 2012 yılından itibaren özellikle klima sektöründe kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşma imkânı sunmaktadır.

Klima kullanımı son yıllarda büyük değişim göstermiştir. Yıllar önce lüks tüketim olarak görülen klimalar; bol çeşit, her mekâna uygun modeller ve uygun fiyat seçenekleri ile hayatımızın her anında ihtiyaç haline gelmiştir.

En sık tercih edilen klima modeli Split klimalar olsa bile özellikle büyük mekânlarda konforu sağlamak için Salon tipi klimalar tercih edilir olmuştur. Kamu kuruluşları, düğün salonları, villa tipi evler gibi geniş mekânlarda sıcak ve soğuk sağlaması imkânı ile kullanılmaktadır.

Her ürünü alırken ilk yaptığımız marka, model, uygunluk, kapasite araştırmasıdır. Klimalarda ise durum biraz daha farklıdır. Satış öncesinden montaj aşamasında sonrasında ise arız çözüm hizmetine kadar her aşamada klima servisi ihtiyacı vardır.

Hangi model alınacak olursa olsun öncesinde mutlaka mekân keşfi yapılmalıdır. Bu sayede mekâna uygun marka ve model seçilmiş olacaktır. İkinci aşama montajdır. Montaj süresinin kısa olması, montaj esnasında ortam estetiğine dikkat etme ve montajda kullanılacak malzemenin kalitesi klimanın verimli kullanılması için gerekli ölçütlerdir.

Ürünün kalitesi satıştan sonra alınan desteğe bağlıdır düsturu ile bakıldığında teknik servisin yani satış sonrası hizmetin önemi dikkat çeker.

Bir arıza olduğunda hızlı ulaşmak, randevu süresinin kısa olması, yedek parça stokunda bekleme süresinin olmaması ve uygun fiyat servis hizmetlerinde önemlidir.

Bütün bu ölçütler çerçevesinde değerlendirerek; Mitsubishi markasının kalitesine uygun, uzman, sürekli gelişen, hızlı hizmetimizle Avcılar Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.