Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi

Ataşehir Mitsubishi Klima Servisi olarak, markanın servis kolunda hizmetlerini uzman ekibimiz ile vermekteyiz. Ataşehir 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuş olan, İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. Özellikle iş potansiyeli yüksekliği aynı zamanda elektronik ürünlerde tüketimi de maksimum hale getirmiştir. Bu çerçevede en iyi hizmeti vermek için Ataşehir Mitsubishi Klima servisi olarak sürekli yenilenmekteyiz.

Özellikle elektronik ürünler alırken bazı markaları tercih ederiz. Sebebi ürünlerinin kalitesi, satış sonrası destek ve ekonomik olmasıdır. Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe bu özelliklerinden dolayı lider konumundadır. Uzun yıllar dünya genelinde birçok ürünü sunan firma 2012 yılından itibaren Mitsubishi Electric olarak hizmet vermektedir.

Mitsubishi klima denilince yıllar önce akla lüks sınıf olarak düşünülen ortamların konfor cihazları akla geliyordu. Çeşitliliğin artması fiyatların ekonomik düzeylere inmesi sebebiyle artık her ortam için ihtiyaç haline gelmiştir. Mitsibushi Electric markası da bu alanda piyasanın en çok tercih edilen markası olarak liderliğini sürdürmektedir.

Klimalar yaz/kış çalışma ve yaşama ortamlarımızın konforunu sağlar. Sadece ev ve işyerlerinde değil insanların bulunduğu tüm ortamlarda artık klima kullanılmaktadır.

Sektörün lideri Mitsubishi; başta duvar tipi, split ve salon tipi olmak üzere birçok model ile piyasada hizmet vermektedir. Birçok farklı marka için de dış ünite tedariği sağlamaktadır.

Özellikle son yıllarda küçük ticari klimalar olarak ta bilinen Kaset Tipi Klimalar birçok işyeri tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir. İç ünitesi tavanda bir boşluğa ve dış ünite bina dışına montajı yapılan kaset tipi klimalar Villalarda, İş yerlerinde, Mağazalarda, Alışveriş merkezlerinde, Okullarda, Otellerde, Konser ve tiyatro salonlarında kullanılabilir. Dört yana doğru soğutma/ısıtma yapabilen kaset tipi klimalar bulundukları ortamda yüksek kapasiteli konfor sağlarlar.

Tüm klima modellerinde olduğu gibi kaset tipi klimalarda da satış sonrası hizmet alımı oldukça önemlidir. Alım öncesi kapasite ve yer tespiti, montaj, arıza tamir hizmeti ile Ataşehir Mistsubishi klima servisi olarak uzman ekibimiz ile çalışmaktayız.

Mitsubishi markası ile satışa sunulan tüm klima modelleri için anında ve kaliteli servis parolası ile çalışmaktayız.