Arnavutköy Mitsubishi Klima Servisi

Arnavutköy Mitsubishi Klima Servisi

Arnavutköy Mitsubishi Klima Servisi

Arnavutköy Mitsubishi Klima Servisi olarak güzide ilçenin güzide insanları için artık her evde bulunan klimalar için en uygun ve kaliteli servis hizmetini vermekteyiz. İstanbul İlinin en eski semtlerinden olan Arnavutköy ilçesi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Roma dönemine kadar uzanan tarihi ile İstanbul ilinin en eski ve köklü ailelerini içerisinde barındırmaktadır.

Mitsubishi firması teknoloji piyasasının en kaliteli markaları arasındadır. Birçok farklı ürünü hizmetimize sunan Japon firması Mitsubishi özellikle klima sektöründe lider konumundadır. Dünya piyasasında liderliğinin yanında 2012 yılından beridir de Mitsubishi Electric olarak Ülkemizde faaliyet göstermektedir. Japon kalitesini ürünlerine yansıtan firma satış sonrası hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Mitsubishi markası ülkemizde birçok alanda ürün sunsa da özellikle klimalar fazlası ile tercih edilmektedir. Duvar tipi klima, Salon tipi klima, Split klima, Kaset tipi klima, Tavan tipi klima, Kanallı klimalar, Yer tipi klima Multi klimalar olarak birçok modeli bulunmaktadır.

Klima alım sürecinde servis desteği çok önemlidir. Alım öncesi yer ve kapasite tespiti, doğru montaj, satış sonrası arıza desteği gibi hizmetler alınan Mitsubishi klimanın en verimli şekilde çalışması için gerekli unsurlardır.

Satış sonrası dediğimizde; Klima arıza, klima bakım, klima montaj ve klima tamir hizmetleri akla gelmektedir. Özenerek, araştırarak, bütçe ayırarak aldığımız klimaların en verimli şekilde kullanılması için bu hizmetleri doğru yerden doğru şekilde almak önemlidir.

Arnavutköy Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmetlerimiz;
Alım öncesi kapasite tespiti: Uzman ekibimiz klimanın kullanılacağı mekânda ölçümler yaparak en doğru model ve kapasiteyi belirler. Bu sayede en uygun ürüne ulaşırsınız.

Klima montaj: Klimanın mekâna montajı en hızlı şekilde, kaliteli montaj malzemesi kullanılarak, uzman ekibimiz tarafından özenle sağlanır.

Klima arıza: Alınan her ürün mutlaka arıza yapacaktır. Bu noktada servis hizmetleri devreye girer. Hızlıca ulaşmak, anında destek almak, yedek parça beklememek, kaliteli parça ile uygun fiyata tamirat servis hizmetinin kalitesinin ölçüsüdür.

Klima bakım: Yaz kış çalışan klimaların belirli zaman aralıklarında bakımlarının yapılması, gerek ürünün uzun ömürlü olması gerekse de ortamın sağlığı açısından önemlidir.

Arnavutköy Mitsubishi Klima Servisi olarak satış öncesinden sonrasına tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sunmaktayız.