Ücretsiz Keşif

Keşfetteam Nedir?

Keşfetteam, Mitsubishi Electric’in müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak oluşturduğu, sektörde daha önce hiç karşılaşılmamış bir keşif süreci hizmetidir.

Keşfetteam ekipleri özel geliştirilmiş Keşfetteam uygulaması ile en doğru analizi yaparak, beklentilerinizi ve mekanınızın ihtiyacını karşılayacak en uygun klimayı seçmenizde size yol gösterir.

Böylelikle konfor standartlarınız yükselip yaşam kaliteniz artarken doğru seçilmiş cihazınızla yüksek enerji tasarrufu sağlamış olur ve hem kendi bütçenize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunursunuz.
Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bu fark yaratan hizmetimiz ile daha konforlu günlerde birlikte olmayı dileriz.

Hedefimiz Nedir?

Mitsubishi Electric olarak, biliyoruz ki artık en yüksek katma değer sadece mükemmel ürün ve hizmeti sunmakla değil kusursuz deneyimi yaşatmakla ortaya çıkarılabiliyor. Bu farkındalıkla müşterilerimizin ihtiyacını kendi beklentileri çerçevesinde karşılayacak inovatif çözümler üretmeye odaklanıyoruz. Bunun için teknik uzmanlığımızı, müşterilerimizden gelen geribildirimler ile birleştiriyor ve sürdürülebilir stratejiler benimsiyoruz. Böylelikle bir yandan sektöre katkı sağlarken diğer yandan müşterilerimize kişiselleştirilebilen hizmetler sunuyoruz.

Nihai hedefimiz, yaptığımız işe müşterimizin gözünden bakarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmaktır.
Bu amaçla geliştirdiğimiz keşfetteam hizmetimizle müşterilerimizi rahat ettirecek, yaşamlarını kolaylaştıracak çözümler sunuyor ve sektörde daha önce hiç karşılaşmadıkları farklı bir keşif süreci deneyimletiyoruz.

Keşfetteam Size Ne Kazandırır?

  • Konforlu bir yaşam alanı yaratılması için en doğru klima seçimi
  • Yüksek enerji tasarrufu ile hem bütçenize hem de ülke ekonomisine katkı
  • Kaliteli ürüne yaraşır hizmet mükemmelliği

Keşfetteam Ayrıcalıkları

Uzman kadro
Keşfetteam ekiplerimiz, deneyimli ve uzman kadrosu ile, kişisel beklenti ve ihtiyacınızı karşılayacak, aynı zamanda mekanınız için en uygun klimanın seçilmesinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Daha doğru klima seçimi
Sadece keşfe giden kişinin uzmanlığı ve tecrübesine dayanan geleneksel keşif yönteminin yerine, mekanın ısıl ihtiyaçlarını göz önünde tutan ve daha detaylı hesaplama yapan yazılımımız sayesinde müşterilerimize standart, güvenilir ve fark yaratan bir keşif hizmeti vermekteyiz.

Termal görüntüleme
Keşif yapılan mahaldeki yalıtım sorunlarını, ısı köprülerini, dış duvarlardaki ve kapılardaki ısı kaçak noktalarını tespit etmekte ve siz müşterilerimizi, önerdiğimiz klimalardan tam verim alabilmeniz ve yüksek enerji tasarrufu yapabilmeniz için yönlendirmekteyiz.

Artırılmış Gerçeklik Uygulaması (Augmented Reality)
İhtiyacınıza en uygun olan klimanın mekanınızda nasıl görüneceğini, keşif sırasında AR (Artırılmış Gerçeklik) uygulaması ile deneyimletmekteyiz.