Üsküdar Mitsubishi Klima Servisi

Anadolu yakasında, Kocaeli Yarımadası’nın batı kesiminde yer alır, Üsküdar İlçesi, doğuda Ümraniye, güneyde Kadıköy ilçeleri, batı ve kuzeybatıda İstanbul Boğazı, kuzeyde de Beykoz İlçesi’ne komşudur. İlçe bu sınırlar içinde 35 km’lik bir alan kaplar. Batısı denizdir. Kırsal yerleşmesi olmayan Üsküdar İlçesi, 52 mahalleden oluşur. 1918 ve 1924’de ayrı vilayet yapılan Üsküdar, 1926’daki yönetsel düzenlemeler sırasında ilçe yapılarak İstanbul Vilayeti’ne bağlandı. M.Ö. 7.Y.Y.’da bir Grek kolonisi olarak kurulan Halkedon’un (Kadıköy) iskelesi ve tersaneleri, bugünkü Üsküdar’ın yerleştiği alanda bulunur ve buraya Hrisopolis (Altın Şehir) denirdi. İstanbul’un bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış ilçesinde Üsküdar Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe lider konumdadır. Dünyanın hemen her ülkesinde faaliyetleri bulunan firma 2012 yılında ülkemizde de Mitsubishi Electric olarak faaliyetlerine başlamıştır. Öncesinde de ülkemizde birçok elektronik alanda ürünleri bulunan firma bu tarihten sonra daha da aktif olmuştur. Japon teknolojisini yansıttığı ürünler fazlaca rağbet görmektedir. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar modelleri ile insanların var olduğu her mekânda yer almayı başarmıştır.

Firma adına yakışır şekilde servis hizmetleri organizasyonlarını da ülkenin her coğrafyasında kurmuştur. Biz de Üsküdar Mitsubishi Klima servisi olarak aynı kalitede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Servis hizmetleri denince akla sadece arıza anında başvurulan ekipler gelir. Bu düşünce doğru değildir. Mitsubishi dahil tüm klimaların en verimli ve yüksek performans ile kullanılması için alım öncesinden başlayan süreçte servis desteğine ihtiyaç vardır.

Bu bağlamda servis hizmetlerinin kalitesi aldığımız ürünün kalitesini de yükseltmektedir.

Servis hızlı ulaşılır olmalıdır: Klimanızda bir problem ortaya çıktığında en can sıkıcı olay teknik servise ivedi şekilde ulaşamamaktır. Sıkıntılı bir durum cereyan etmiştir ve bir an önce çözümlenmesi gerekmektedir. Bu durumda en acil durum ise o an teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. İşte tam bu noktada; biz Üsküdar Mitsubishi Klima Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat telefon hattının diğer ucunda uzman çağrı merkezi personelimizle, güler yüzlü, samimi ve profesyonel hizmet anlayışımızla, sıkıntınızı dinlemek ve probleminize çözüm sunmak için sizi bekliyor olacağız. Müşteri memnuniyeti odağımızla kaliteli hizmet ilkemizle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.