Ümraniye Mitsubishi Klima Servisi

Ümraniye İstanbul’un 58 km2 yüzölçümüne sahip oldukça büyük ilçelerinden biridir. İlçe İstanbul’da son yıllarda oldukça hızlı gelişim gösteren ancak buna rağmen modernleşmeye karşı duran bir şehir örneğidir. İlçe köy gelenekleri ve örf-adetlerini korumaktadır. Nüfus bakımından da oldukça kalabalık olan ilçe muhafazakar yapısını sürdürmektedir. 1987 yılında kendi başına ilçe olabilmeyi başaran Ümraniye, 35 mahalleden oluşan yerleşkeye ve ekonomik açıdan oldukça çok çeşitliliğe sahiptir. Özellikle küçük sanayi ve küçük esnaflığın geliştiği Ümraniye’ de bunun dışında hemen her çeşit geçim kaynağına rastlanabilir. İstanbul’un en renkli ilçesinde Ümraniye Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmetinize hazırız.

Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe kalitesini kanıtlamış Japon firmasıdır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar olmak üzere tüm klima modellerinde en yüksek kaliteyi sunmaktadır. 2012 Yılından beridir Mitsubishi Electric olarak Ülkemizde de hizmet veren Mitsubishi markası birçok farklı markaya da dış ünite tedariği hizmeti vermektedir.

Ürünün uzun ömürlü ve tam performanslı kullanımı sadece doğru ürünü almakla değil doğru servis hizmetinden faydalanmakla da olur. Bu sebeple özellikle klima alımından önce başlayan servis hizmetinin seçimini doğru yapmalıdır.

Servis hizmetleri bilinenin aksine sadece arıza olduğunda devreye giren bir birim değildir.

Klima temini öncesi servis hizmeti: Kullanılacak mekâna en uygun klimanın seçimi için mutlaka alım öncesi keşif yapılmalıdır. Bu sayede gerekli ölçümler yapılarak en uygun model ve kapasite belirlenir.

Klima montajı: Montajın doğru servis tarafından doğru sarf malzemeleri ile doğru şekilde yapılması, klimanın ömrünü ve performansını artıracaktır.

Klima arızası: Klima arıza yaptığında anında müdahale ancak iyi yetişmiş bir ekip tarafından yapılabilir. Bu sebeple servis seçimine önem vermelidir. Arıza olduğu anda servise ulaşmak, müdahalenin en hızlı şekilde yapılması, gerekli parçanın hızlı şekilde temini, arıza sonrası kontrol, uzman personel müdahalesi bu aşamanın olmazsa olmazıdır.

Klima bakımı: Malumunuz yaşadığımız ortamın hava kalitesi direkt sağlığımızı etkiler. Bu sebeple ortamın sıcak/soğuk hava dengesini sağlayan klimalarında belli periyodlar ile bakımlarının yapılaması elzemdir. Uzman ekibimiz ile klimaya özel temizlik solüsyonları kullanılarak yapılan bakımlar sayesinde ortamda hava kalitesi maksimumda olacaktır. Aynı zamanda da klimanın ömrü uzayacaktır.