Tuzla Mitsubishi Klima Servisi

Tuzla, İstanbul'un bir ilçesi. 1400 yılında Yıldırım Beyazıt tarafından Osmanlı topraklarına katıldı. Tuzla'da yaşayan Rumlar Osmanlı'da ve Türkçede Rum denince, Hıristiyan Ortodoks mezhebinden olan ve Yunanca konuşan kimse anlaşılır. Rum, Romeos (Romalı) sözcüğünden bozularak günümüze ulaşmış bir terimdir. 80'lerin sonuna kadar balıkçılık ve çiftçiliğin bir arada sürdürüldüğü Tuzla'da sanayinin gelişmesiyle çiftçilik önemini yitirmiştir. Günümüzde Tuzla, dünyaca ünlü tersanelere de ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’un sanayi ilçesinde Tuzla Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Yazın sıcağında daha yoğun kullanıldığı zannedilen klimalar kış aylarında da birçok bölgede ısınmada kullanılmaktadır. Bu denli dört mevsim kullanılan klimaların ise zaman zaman arıza çıkarmaları kaçınılmaz olmaktadır. Klimaların verdiği farklı arızalarda model farkı gözetmeksizin profesyonel hizmet veren Tuzla Mitsubishi Klima Servisi siz değerli müşterilerimizin klimalarınız ile ilgili sıkıntılarını gidermek ve memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktadır.

“Kader gayrete aşıktır” deyişinden yola çıkarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için sarf ettiğimiz gayreti, müşterilerimize hizmet götürmek için çabalamamızı işimize olan aşkımıza bağlıyor, bu aşkın profesyonel bir ekiple gerçekleştirildiğinde ise olumlu geri bildirim oluşturduğunu görüyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler işimizi aşk ile yaptığımızdan, her müşterimizin yerine kendimizi koyarak empati yapmamız sayesinde pozitif sonuçlanan her müşteri arıza kaydını değer hanemize ekliyoruz.

Klimanız ile ilgili yaşayabileceğiniz olumsuz durumlarda önemli olan ilgili klima servisine en hızlı şekilde ulaşabilmek gerçeğidir. Siz değerli müşterilerimizin klima servisine hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için bünyemizde bulundurduğumuz çağrı merkezimiz aracılığı ile merkezimize yansıyan her türlü klima arıza sıkıntılarınızın anında çözüme kavuşturulabilmesi için hızlı bir şekilde çalışan çağrı merkezimiz, arıza kaydınızı size en yakın mobil teknik servisimize ileterek sahadaki teknik servis uzmanlarımızın derhal sizin bölgenize ulaşmasını sağlamaktadır.

Klimanız ile ilgili yapılan tüm işlemler garanti kapsamında gerçekleştirilmekte, kullanılan tüm yedek parçalar orijinal kullanılmakta ve klimanızı ilk günkü gibi sorunsuz kullanabilmeniz için elimizden gelen gayret gösterilmektedir. Siz de Tuzla Mitsubishi Klima Servisi ile ilgili her türlü arıza işlemlerinizde bize ulaşabilirsiniz.