Sultangazi Mitsubishi Klima Servisi

Sultangazi İstanbul’un en eski yerleşim birimlerindendir. Sultangazi Mitsubishi Klima servisi olarak ilçede en kaliteli hizmeti en pratik şekilde, uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Mitsubishi markası klima sektöründe lider konumdadır. 2012 yılından beridir ülkemizde Mitsubishi Electric olarak faaliyetlerine devam eden firma satış sonrası hizmetleri ile de kaliteli hizmet vermektedir.

Klimalar gündelik yaşantının vazgeçilmezi olan, iklimlendirilmemizde önemli rol oynayan, her gün gelişen teknoloji ile günden güne gelişen özellikleri ile hayatımızın uzun yıllardır içinde olan, insanların rahatlığı ve konforu için tasarlanmış teknoloji harikalarıdır. Son dönemlerde iyonizer teknolojisinin de gelişmesi ile doktor tavsiyesi olarak bile doktorlar tarafından hastalarına tavsiye edilen klimaların hanelerden, hastanelere, okullardan, işyerlerine, endüstriden alış veriş merkezlerine kadar birçok alanda yaygın kullanımları mevcuttur. Sultangazi Mitsubishi klima servisi olarak hayatımızın her anında etkin olarak iklimlendirmemizde kullandığımız klimaların periyodik bakım ve klima arıza hallerinde ihtiyaç duyacakları profesyonel servis hizmeti sunmaktayız.

Bulunduğumuz ortamın nemini almada ve serin ya da sıcak hava ile ortamı ısıtmada kullanılan klimaların verimli bir şekilde uzun süreler ilk günkü performanslarını sergileyerek kullanılabilmeleri için periyodik olarak bakımlarının düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Düzenli bir şekilde bakımı yapılmayan klimalar genellikle kullanıcılara kötü sonuçlar doğurabilir ve sizi tam ihtiyacınız olacağı zamanda yarı yolda bırakabilir.

Sultangazi Mitsubishi Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik teknik servis ihtiyaçları anlamında anlık ve hızlı bir şekilde çözümler üretiyor, siz değerli müşterilerimizin kombi arıza, kombi tamir ve kombi montaj gibi teknik servis gerektiren işlemlerine yetkili servis ve uzman personel desteği ile hizmet sağlıyoruz.

Arıza durumlarında özellikle müşterilerin beklentisi kendi arıza kayıtlarının daha acil olduğu yönünde gerçekleşmekte ve aradıkları teknik servise bir an önce ulaşmak istemektedirler. Bu noktada çağrı merkezimiz sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlayarak sizlerden aldıkları arıza bildirimlerini acil olup olmama durumuna göre derhal sahadaki arkadaşlarımıza ileterek size en yakın arkadaşımızı klima arızanızın giderilmesi için yönlendiriyorlar.
Sultangazi Mitsubishi Klima Servisi olarak en kaliteli hizmeti sunmak için ekibimiz ile hazırız.