Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi markası denilince akla kalite gelir. Özellikle klima sektöründe yaptığı atılımlar ile alanında lider konumunda olan firma 2012 yılından beridir Mitsubishi Electric olarak ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Birden fazla kullanım alnını içeren klimaların farklı modelleri bulunmakla birlikte her model klimanın kendine has klima arıza, klima tamir, klima montaj ve klima bakım prosedürleri ve farklı kullanıcı ipuçları mevcuttur. Her model klima için kullanılan yedek parçalar farklı, kullanılan sarf malzemeler farklı, her klimanın dilinden anlayacak usta farklıdır. Duvar tipi klimalar, Kanallı Tip Klimalar ve VRF klimalar özellikle dikkat isteyen klimalar olup özellikle endüstriyel alanda kullanılan klimaların da klima bakım ve klima tamir işlemleri de son derece titizlik isteyen hizmetlerdir. Biz Sultanbeyli Mitsubishi Klima servisi olarak klimalarınızı uzman ve yetkili personelimiz ile yerinde klima tamir, klima bakım ve klima arıza hizmeti sağlamaktayız.

Sultanbeyli klima servisi olarak hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında kaset tipi klima, salon tipi klima ve multi tip klima modelleri ve aklınıza gelebilecek her türlü klima modeli ile ilgili klima arıza, klima bakım, klima montaj ve klima tamir hizmeti sağlamaktayız.

Siz de klimanız ile ilgili bakım yaptırmak, herhangi bir klima arıza durumunda arızanın giderilmesi ile ilgili servis hizmeti almak için bizlere bir telefon kadar yakınsınız. Yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak size en yakın mobil teknik servis ekibimize arıza kaydınızın çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaştırılmasını sağlamak olacaktır.

Genellikle klima ile ilgili her türlü arıza sıkıntılı bir durumdur. Bu tür bir arıza durumunda müşteriler daima kendiişlerinin acil olduğunu, kendilerine öncelik verilmesi gerektiğini bildirmektedirler. Uzun yıllardır müşterilerimizden almış olduğumuz geri bildirimler sayesinde müşterilerimizin psikolojisini ve aciliyetlerini çok iyi anlıyor, kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak onlara en kısa sürede en iyi servis hizmetini götürebilmek adına hızlı bir şekilde hareket edebilen aktif bir teknik servis yapısına sahibiz.

Siz de klimalarınızın bakım ve arıza durumlarında özellikle Sultanbeyli Mitsubishi Klima Servisi ile ilgili arayış içerisine girmeniz durumunda yapmanız gereken bizlere telefon numaramızdan, iletişim formumuzdan veya web sitemizde bulunan e posta adresimizden ulaşarak aciliyetinizi ve durumunuzu teknik personelimize iletmeniz ve en kısa sürede klimanıza profesyonelce müdahale etmemizi beklemenizdir.