Şişli Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe Japon teknolojisi kullanarak lider konumuna gelmiştir. Ülkemizde de 2012 yılından beridir Mitsubishi Electric olarak hizmetlerine devam etmektedir. Ürünün kalitesi satış sonrası hizmetlerin kalitesi ile de ölçülür. Şişli Mitsubishi Klima Servisi olarak markanın adına yakışır hizmet için ekimiz ile hazırız.

Bu güne kadar yaşadığınız bütün olumsuz klima bakım süreçlerini, klimanızın tamir edildikten sonra aynı nedenle çıkardığı arızaları, arızanız giderildi deyip, aynı arızanın tekrar ettiği, teknik servisin müşteriyi mağdur ettiği, bir sürü olumsuzluk yaşayabileceğiniz kötü teknik servis anılarını bir kenara bırakın. Sizlerin memnuniyeti için çalışan, tek gayesi müşteri memnuniyeti olan, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren, faaliyet gösterdiği klima bakım sektöründe öncü olan ve her daim yeniliklerin de öncüsü olan Şişli Mitsubishi Klima Servisi ile her türlü klima bakım, klima tamir ve klima arıza işlemlerinizde profesyonel teknik servisi almaya ne dersiniz?

Klima bakım işlemleri sanıldığının aksine kolay değil, tecrübe ve bilgi gerektiren işlemlerdir. Bu işlemleri baştan savma, bilgisiz, tecrübesiz insanların gerçekleştirmesi mümkün değildir. Kendilerini teknik servis gibi tanıtan, bir araç ile amatör olarak klima bakım işlemleri gerçekleştirdiğini iddia eden bir çok insan mevcuttur piyasada.

Bunların hepsi günübirlik çalışıp, sonrasında doğabilecek, klimanızda doğurabilecekleri sıkıntıları düşünmeden günü kurtarma derdinde olan merdiven altı insanlardır. Bu sektörde uzun yıllardır tecrübeli olan Şişli Mitsubishi Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize bir kez değil ömür boyu klima bakım, klima tamir hizmeti vermek istiyoruz. Bu yüzden sürekli kendimizi geliştiriyor, büyüyor ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli yenileniyoruz.

Şişli Mitsubishi Klima Servisi olarak teknik servis işlemlerinin en önemli aşaması olan teknik servise ulaşabilmek adımında müşterilerimizin çektiği sıkıntıları biliyor ve bunun için çağrı merkezimizi 7 gün 24 saat aktif tutuyor ve sizden gelen arıza taleplerini anında sahadaki personelimize yansıtarak siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını aynı gün çözüme ulaştırmak için gayret ediyoruz.

Sizlerde Şişli’de ikamet ediyorsanız ve klimanızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz bir teknik servis arıyorsanız Şişli Mitsubishi Klima Servisi sizlere hizmet vermek için hazır.