Silivri Mitsubishi Klima Servisi

Silivri İstanbul iline bağlı bulunan ancak şehrin 67 kilometre batısında bulunan bir ilçedir. Sahil ilçesi olarak da tanımlanabilir. İnsanlar bu ilçedeki konutları genelde yazlık olarak kullanmaktadır. Tekirdağ ve Çorlu illerine oldukça yakın olan Silivri ilçesi tatil yeri olarak oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu ilçenin ilçe olma süresi çok fazla eskilere dayanmamakla beraber çok kısa sürede birçok insanın yaşam alanı haline gelmiştir. Deniz suyunun durgun ve güzel olması nedeniyle ilçe bir tatil köyü niteliği kazanmıştır. İstanbul’un küçük ama gelişmiş ilçesinde Silivri Mitsubishi Klima Servisi olarak dinamik ve genç ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Klimanızın yüksek performansta, uzun yıllar konforlu bir şekilde çalışabilmesi için zaman zaman gerçekleştirilmesi gereken klima bakım ve profesyonelce müdahale edilmesi gereken klima arıza ve klima tamir durumlarında ise yetkili bir servis tarafından işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Klima alırken birçok kritere dikkat eder, gerekirse biraz daha fazla para ödeyerek daha iyisini almaya çalışırız. Kalitemizden ve konforumuzdan ödün vermeden uzun yıllar kullanabileceğimiz klimaların dönemsel bakımları da en az satın alma sürecinde olduğu gibi teknik servis araştırması gerektiren bir durumdur. Her teknik servise güven olmayacağı gibi, yetkisiz ve acemi teknik servisler tarafından klimanızın daha da sıkıntılı bir hale getirilebileceği gerçeği mevcuttur. Silivri Mitsubishi Klima Servisi olarak sizlere yetkili ve kaliteli servis hizmeti sunmaktayız.

Artık dört mevsim kullanılan klimalar daha çok klima bakım gerektirmekte ve uzun yıllar verimli kullanılabilmeleri için orijinal yedek parçalar kullanılarak bakımlarının yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bizler klimalarınızı orijinal yedek parçalarla bakım yapmaktayız. Gerek klima tamir gerekse klima arıza durumları ile karşılaştığınızda teknik servisimizden hizmet almayı tercih ederseniz sizlere orijinal ve faturalı ve de garantili ürünlerle garantili hizmet sağlamaktayız.

Silivri Mistsubishi klima servisi olarak her model klima için klima montaj, klima bakım, klima tamir hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetleri sunduğumuz klima modelleri arasında Chiller klima, VRF klima, Multi Tip klima ve diğer klima modelleri bulunmakta.

Klimalarınızın bakımını ve tamirini emin ellere bırakmak, klimanızı teslim ettiğiniz teknik servisin bilgi ve tecrübesinin çok iyi olduğu hissi ile gönül rahatlığı ile klima bakım, klima tamir, klima arıza işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız teknik servisimizden hizmet almalısınız.