Sarıyer Mitsubishi Klima Servisi

İstanbul Boğazı’nın Avrupa yakasının kuzeyinde yer alan Sarıyer, kuzeyde Karadeniz, batıda Eyüp, güneyde Beşiktaş ve Şişli ilçeleri ile komşudur. İlçe Çatalca Yarımadası’nın en doğu kesiminde yer alan sırtın, bir yandan İstanbul Boğazı’na, öbür yandan da kuzeyde Karadeniz’e doğru alçalan bölümlerden oluşmaktadır. İstanbul şehrinin en eski yerleşim birimlerinden olan ilçede Sarıyer Mistubishi Klima Servisi olarak uzman, genç, dinamik, eğitimli ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Hayatımızın vazgeçilmezi, sağlıklı ve konforlu bir şekilde iklimlendirilmemiz için çalışan klimalarımızın ilk günkü verimliliğinde ve enerji tasarrufundan ödün vermeden çalışabilmesi için mutlaka yetkili bir teknik servis tarafından periyodik olarak klima bakım hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Klimalarımızın verimli ve yüksek performanslı çalışabilmeleri için kaliteli ve güvenli uzman teknik servislere teslim etmemiz gerekmektedir. Sarıyer Klima Servisi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermekte ve vermiş olduğumuz hizmetleri kalite standartları çerçevesinde tamamen müşteri memnuniyeti odağı ile sağlamaktayız.

Klimalar kullanım alanları itibariyle genel olarak ev, okul, hastane v.b gibi alanlarda kullanmak için tasarlanmıştır. Özellikle endüstriyel alanda veya büyük iş yerlerinde kullanılan klimalar birçok insanın aynı alanda bulunduğu, aynı havayı soluduğu ortamda bulunmaları nedeniyle klima bakımı daha çok önem kazanmaktadır.

İnsanların toplu olarak bulunduğu alanlarda klima bakımı ile ilgili yapılması gerekenler zamanında ve yetkili bir teknik servis tarafından gerçekleştirilmez ise olası hastalıkların, şirketler için doğabilecek daha yüksek maliyetlerin göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Sarıyer Klima Servisi olarak klimanız ile ilgili herhangi bir klima arıza, klima bakım, klima tamir ihtiyacınız olduğunda sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hizmet vermiş olduğumuz klima modelleri arasında duvar tipi klima, kaset tipi klima, salon tipi klima, inverter klima, kanallı tip klima, yer ve tavan tipi klima, multi tip klima, vrf klima, chiller klima modelleri bulunmakta olup bu klima modellerinin her türlü teknik servis hizmetini orijinal ve garantili yedek parça kullanarak uzman ve işinin ehli teknik servis personelimiz ile sağlamaktayız.

Sarıyer Mitsubishi Klima Servisi olarak kendimizi sürekli yenileyerek ihtiyacınız olan her anda varız ve hizmete hazırız.