Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61, 90 kilometrekaredir, nüfusu 223, 755'tir ve sınırları dâhilinde toplam 20 mahalle ve 2 köy vardır İstanbul’un yeni ve gelişmeye devam eden ilçesinde Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi olarak, dinamik, genç eğitimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Klima artık her yaşam ortamının ihtiyacı haline gelmiştir. Yaz kış ortamın konforunu sağlayan bu ürünler aynı zamanda da hava arıtma özelliği ile oldukça fazla tercih edilir olmuştur. Klima sektöründe kalitenin simgesi ise Mitsubishi Markasıdır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada en çok tercih edilen markalar arasında birinci sıradadır.

Kalitenin anlamı sadece ürünün iyi olması ile ilgili değildir. Fiyat, çeşitlilik, her ihtiyaca uygun model, satış sonrası hizmetler de klima markasının kalitesinin ölçüsüdür. Mitsubishi bu anlamda da lider konumda olup, 2012 yılından beridir ülkemizde Mistubishi Electric olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Klima sahibi olmak yaşam ortamlarımızın yaz kış konforlu olmasını sağlar. Pek, sadece model beğenip almak yeter mi? Kesinlikle hayır, öncelikle markalar araştırılmalı ve en kaliteli marka bulunmalı. Bu konuda; dünya ve Türkiye piyasasında en çok tercih edilen marka Mitsuishi’dir. Mitsubishi satış sonrası hizmetlerde de aynı kaliteyi sergilemektedir.

Sancaktepe Mitsubishi Klima Servisi olarak markanın adına yakışır şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.
Klima alımı kararı verildiğinde ilk yapılması gereken doğru modeli seçebilmektir. Bu anlamda servisimiz alım öncesi mekân keşfi yaparak en uygun modeli almanıza kılavuzluk yapmaktadır.

Klima montajı: Klimayı uzun yıllar verimli kullanmak istiyorsanız montaj konusunda hassas olmalısınız. Eğitimli ekibimiz ile kaliteli sarf malzemesi kullanarak en doğru montajı yapmaktayız.

Klima arızası: Klimalar da tüm elektronik cihazlar gibi arızalanırlar. İlk ihtiyaç hızlı ulaşmaktır. Servisimiz 7/24 anında ulaşılır şekilde hizmete hazırdır. Arıza anında tespit edilerek orijinal yedek parçalar ile bekleme süresi olmaksızın çözüm sunmaktayız.