Pendik Mitsubishi Klima Servisi

Anadolu’nun İstanbul’a giriş kapısı niteliğindeki Pendik; doğuda Tuzla, kuzeyde Sultanbeyli, batıda Kartal ve güneyde Marmara Denizine komşudur. Yaklaşık 190 km² yüzölçümlü Pendik, 7,5 km sahil şeridine sahiptir. İstanbul'un en yüksek tepesi olan Aydos’la sınır olan Pendik, İstanbul'un en büyük su kaynaklarından biri olan Ömerli Barajı’nı da ilçe sınırları içerisinde barındırıyor. Geçmişten günümüze farklı dönemlerde aldığı göçlerle Pendik’in bugünkü demografik yapısı ortaya çıkmıştır. 1924 Türkiye-Yunanistan Nüfus Mübadelesiyle Preveze, Drama ve Yanya gibi kentlerden; 1930’lu yıllarda Anadolu’dan; 1960 itibarıyla hem Anadolu hem Almanya hem de Balkan ülkelerinden göçler alan Pendik’in nüfusu, 1990’lara varıldığında 235 bine ulaşmıştır. TÜİK kayıtlarına göre ilçenin bugünkü nüfusu 681 bindir. İstanbul ilinin en hareketli ilçesinde Pendik Mitsubishi Klima Servisi olarak dinamik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi adının anıldığı yerde akla ilk gelen kalitedir. Japon teknolojisinin dünya üzerinde temsilcilerinden biri olan Mitsubishi Electric 2012 yılında direkt olarak Ülkemizde faaliyetine başladı. 1870 yılında deniz taşımacılığı firması olarak kurulan firmanın ürünleri yıllardır ülkemizde de kullanılmasına rağmen 2012 yılından itibaren özellikle klima sektöründe kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşma imkânı sunmaktadır.

Mitsubishi markasının kalitesini temsilen Pendik Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmetimize devam etmekteyiz. Malumdur ki klima alırken servis hizmetleri birinci derecede önemlidir. Gerek doğru ürünü almak gerekse de konforlu/verimli kullanım için satış sonrası hizmetlerin önemi büyüktür.

En önemli bölüm seçim noktasıdır. Binanın yapısı, beklentileriniz, verimlilik planı dâhil olmak üzere tüm veriler servisimiz tarafından analiz edilerek, sizin için en uygun model ve marka seçiminde danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Kullanım öncesi en önemli işlem montajdır. Kaliteli sarf malzeme kullanılarak yapılan montajlarda ürün ömrü ve verimli sağlanmaktadır.

Klima Bakımı: Klima kullanırken sadece arıza olduğunda servis ihtiyacı olmaz. Belli periyodlar ile bakımlarının da yapılması sağlık için önemlidir. Uzman ekibimiz ve özel teçhizat ile en kaliteli bakım hizmetini vermekteyiz.

Servisimiz klimalar alanında uzmandır. Başvurularınız anında kayda alınır ve en kısa zamanda müdahale edilir. Arıza tespiti son teknoloji cihazlar ile tespit edilerek çözüm yolları sizlere sunulur. Pendik Mitsubishi Klima Servisi olarak her zaman hizmete hazırız.