Maltepe Mitsubishi Klima Servisi

Nüfus 355.384 (2000) İstanbul'un Anadolu yakasındadır. Batıda Kadıköy, kuzeyde Ümraniye ve Kartal, doğuda yine Kartal ilçeleriyle komşudur. Güneyinde Marmara denizi vardır. Yüzölçümü 52 kilometrekaredir. Maltepe'nin tarihi Bizans İmparatorluğu'na dayanmaktadır. O devirlerde adının "Bryas" veya Latince adıyla "Urias" olduğu söylenir. Bu günkü Maltepe 16. yüzyılda burada kurulmuştur. 11. yüzyılda bir ara Kutalmışoğlu Süleyman Bey tarafından ele geçirilen bu bölge, daha sonra tekrar kaybedildi. Bölge, 1329 yılında Orhan Gazi tarafından yeniden fethedildi. Osmanlı döneminde küçük bir kasaba görünümünde olan Maltepe'ye, Kazasker Feyzullah efendi tarafından bir külliye inşa edildi. Osmanlı döneminde Maltepe askeri konaklama yeri olarak önemli bir mevki idi. Bir çok eski medeniyete ev sahipliği yapmış olan ilçede Maltepe Mitsubishi Klima Servisi olarak dinamik ve uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi markası denilince akla kalite gelir. Bunun haklı birçok sebebi vardır. Özellikle Japon teknolojisi ile üretilmiş ürünler ile dünya piyasasında önemli bir yer edinmiş marka 2012 yılından itibaren Mitsubishi Electric olarak ülkemizde de özellikle klima sektöründe inanılmaz atılımlar yapmıştır. Kalite sadece ürünle ilgili değildir. Özellikle satış sonrası hizmetlerin kalitesi de önemli ölçüde etken olmaktadır. Bu sebeple Mitsubishi markanın kalitesine uygun satış sonrası servis hizmetlerini de tüm Türkiye’de vermektedir.

Klima servisi denilince akla sadece arıza gelse de aslında servis hizmetleri klima alımı öncesi başlayan bir süreçtir. Klima alım öncesi hizmetler: Klimaların en verimli kullanılabilmesi için ortamın keşfinin doğru şekilde yapılarak uyumlu modeli almak önemlidir. Bu sebeple satış sonrası hizmetler birimimiz ortamın sıcaklık/soğukluk dengesini analiz ederek en uygun modeli tavsiye eder.

Klima montaj: Klima montajı ürünün uzun ömürlü ve verimli kullanılması için en önemli aşamadır. Öncelikle mekân içerisinde yer tespiti yapılır. Akabinde kaliteli sarf malzemeler kullanılarak montaj sağlanır. Montaj sonrası testler yapılarak klimanın en yüksek kapasitede çalışması sağlanır.

Klima arıza: Klima arıza yaptığında ilk ihtiyaç servise hızlı ulaşmaktır. Maltepe Mitsubishi Klima Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz anda telefonun diğer ucunda bekliyor olacağız.