Küçükçekmece Mitsubishi Klima Servisi

Küçükçekmece, İstanbul'un batısında aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. 1987 yılında, ikisi köy (Kayabaşı ve Şamlar), 25'si mahalle olmak üzere toplam 27 yerleşim yeri Bakırköy ilçesinden ayrılarak kurulmuştur. Bugünkü sınırlarına, Avcılar'ın 1992'de ilçe olmasıyla kavuşmuştur. 2008 itibarıyla 27 mahalle, 1 köy, 1 Askeri Bölge ve 1 Organize Sanayi Bölgesi (İkitelli OSB)'nden oluşmaktadır. İş yeri yoğunluğunun oldukça yüksel olduğu ilçede Küçükçekmece Mitsubishi Klima servisi olarak her model klima için satış sonrası hizmet sunmaktayız.

Klimaların artık ihtiyaç kabul edildiği günümüzde özellikle salon tipi klimalar daha çok işyerleri tarafından tercih edilen modellerdir. Daha geniş alanları ısıtan/soğutan klimalar ile büyük iş ortamların konforları rahatlıkla sağlanır. Kullanım yoğunluğu sebebi ile satış sonrası servis hizmetleri salon tipi klimalar için daha önemlidir. Salon tipi klimalar işyerlerinin yanı sıra büyük odalara sahip evlerde de tercih edilir olmuştur.

Klima alırken en çok dikkat edilen konu kalitesidir. Bu anlamda ilk akla gelen marka Mitsubishi olmaktadır. Japon teknolojisini klima sektörüne en güzel şekilde uyarlayarak ürettiği ürünler ile sektörün lideri konumundadır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada en çok tercih edilen markalar arasında birinci sıradadır.

Kalite ölçüsü satış sonrası hizmetlerin kalitesine de bağlıdır. Bu çerçevede Küçükçekmece Mitsubishi Klima Servisi olarak markanın kalitesine yakışır hizmeti en doğru şekilde vermekteyiz.

Özellikle işyerine yada büyük ortamlar için klima seçimi yaparken keşif çok önemlidir. Ortamın sıcaklık/soğukluk dengesi ve bu durumu etkileyen unsurlar rapor edilerek en uygun modeli seçimi sağlanır.

Klima montajı: Özellikle büyük kapasiteli klimaların montajında hassas davranılmalıdır. Elektrik tesisatından kurulum noktasına kadar her ayrıntıya gerekli özeni göstermelidir. Kullanım kapasitesi yüksek ortamlarda bu sayede uzun ve verimli bir faaliyet sağlanır.

Klima arızası: Büyük model klimaların kullanıldığı ortamlarda arızalara anında müdahale gerekir. Kullanıma ara vermek ticari olarak ta etkileyeceği için servisin arızayı hızlı şekilde çözmesi elzemdir. Küçükçekmece Mitsubishi Klima Servisi olarak orijinal yedek parçalar ile hızlı çözüm sunmaktayız.