Kartal Mitsubishi Klima Servisi

Kartal Bizans İmparatorluğu döneminde VI. yüzyıl başlarında "Kartalimen" isminde küçük bir balıkçı köyü olarak kuruldu. "Kartal" adını ilk defa sahilde balık avlamak için gelip buraya yerleşen "Kartelli" isminde bir balıkçıdan almıştır. Bizans zamanında, liman önemi taşıyan bu beldeye "Kartalimen" denildiği de bilinmektedir. 1947'de Kartal ve çevresinin sanayi bölgesi olarak belirlenmesiyle, ilçenin nüfusu ve üretimi artmıştır. Halen İstanbul içindeki en önemli ticaret ve sanayi bölgelerinden biridir. Kartal İlçesi yerleşim bölgesi olarak verimli topraklara sahiptir, yeraltı memba suları azımsanmayacak kadar fazladır, Ayazma'sı meşhurdur ve İstanbul'un balkonu sayılabilecek Yakacık gibi bir tabiat harikasına sahiptir, bu tarihî ve kültürel zenginlikleri ile oldukça göz kamaştırıcı bir ilçedir. İş ve kültür yoğunluğunun yüksek olduğu ilçede Kartal Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi Electric 2012 Yılında ülkemizde faaliyetlerine resmen başlamıştır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ürün gamı ile piyasada en fazla paya sahiptir.

Ürünün kalitesi verilen hizmetin kalitesi ile ölçülür düsturu ile bakıldığında Mitsubishi markasının servis dalında da aynı kalite ile devam ettiği gözlenmektedir. Servis bayiliğinde oldukça seçici davranarak markaya yakışır hizmet verecek ekipler ile çalışmaktadır. Kartal Bölgesinde de ekip olarak Mitsubishi kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Servis hizmetleri sadece satış sonrasında değil, satış öncesinden başlayan bir süreçte hizmetlerini sürdürür.

İlk aşama tespittir. Bu hizmet klimanın ortama uygun şekilde seçilmesini sağlar. Alanın büyüklüğü, binanın yapısı gibi birçok etken hesaplanarak en doğru modelin bulunması sağlanır.

Klima montajı: Montaj ikinci önemli konudur. Montaj esnasında kaliteli malzeme kullanımı klimanın ömrünün uzatacaktır. Ayrıca mekanın en doğru yerine ürünün kurulumunu sağlamak ev estetik açıdan da hassasiyet göstermek oldukça önemlidir.

Klima arızası giderilmesi: Klima arıza yaptığında servis birimine hızlı ulaşım ve anında müdahale kalite ölçü standartıdır. Aynı zamanda bol ve orijinal yedek parça ile bekleme süresini minimum seviyede tutuyoruz.

Klima Bakımı: Belli periyodlar ile klimaların bakımın yapılması gerek ürünün ömrü gerekse de sağlıklı kullanım için elzemdir.