Kağıthane Mitsubishi Klima Servisi

İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Kağıthane ilçesi Sarıyer ve Şişli ilçelerine komşudur. Ufak bir noktasında Haliç’e de kıyısı vardır. 23km2 yüzölçümüne sahip olan ilçe, İstanbul’un fethi üzerine keşfedilen kağıt değirmeninin 1512 yılına kadar çalıştırılması dolayısıyla bu adı alır. Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde 17. Yy’da eski, harap halde bir kağıt değirmeninin bulunduğunu yazmasıyla durum netlik kazanmıştır. Engebeli bir araziye sahip olan bölge, aradaki vadileri yerleşim yeri olarak kullanmıştır. İstanbul’un bir çok medeniyete sahiplik yapmış ilçesinde Kağıthane Mitsubishi klima servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Klima sektörü özellikle son yıllarda oldukça genişlemiştir. Klimaların artık tüm yaşam alanlarında kullanılır olması bu durumun etkenlerindendir. Artan marka ve model alternatifleri fiyatlarda olumlu anlamda değişime sebep olmuştur. Klima artık lüks değil ihtiyaç halini almıştır.

Mitsubishi markası da Japon teknolojisi ile dünya üzerinde birçok üründe gösterdiği başarıyı klima sektörüne de yansıtarak lider konuma gelmiştir. 2012 yılından beridir ülkemizde Mitsubishi Electric olarak ağırlıkla klima markası olarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Kalitenin ölçüsü olarak satış sonrası hizmetlerde de aynı ehemmiyeti gösteren firmanın temsilcisi olarak Kağıthane Mitsubishi Klima servisi hizmetimiz ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Satış sonrası hizmetler özellikle klimalarda en çok ihtiyaç duyulan birimlerdir. Klima alımına karar verildiği anda hizmet alımı başlar ve klima kullanıldığı sürece devam eder.

Ürünün kalitesi daha çok satış sonrası desteğin kalitesi ile doğru orantılı olduğundan; servis hizmetlerine her firma önem vermektedir.

Klima alımı: Klima alımına karar verdikten hemen sonra mutlaka yer tespiti yapılmalıdır. Ücretsiz olarak alacağınız keşif hizmeti ile ortama en uygun modelin belirlenmesi için ölçümler yapılır.

Klima montajı: Klimaların uzun ömürlü ve verimli kullanımı doğru montaj ile direkt ilgilidir. Kaliteli sarf malzemesi kullanımı ile yapılan montajlar uzun süre arıza olmadan kullanımı sağlar.

Klima arızası: Klima arıza yaptığında ilk ihtiyaç servise hızlı ulaşmaktır. Malumunuz o anda kullanılmakta olan bir cihaz kullanım dışı kalmıştır. Bu sebeple hızlı çözüm önemlidir. Ayrıca arıza tespitinden sonra yedek parça beklemekte yine sıkıntıya sebep olacaktır.