Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi

Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasındadır. İstanbul ilinin ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Doğusunda Maltepe ilçesi, batısında İstanbul Boğazı, ve Marmara Denizi, kuzeyinde Üsküdar ve Ataşehir ilçeleri, güneyinde Marmara Denizi ile çevrilidir. Kadıköy altı tepe üstüne kurulmuştur. Bu tepeler doğudan batıya doğru Göztepe, Fikirtepe, Acıbadem, Altıyol, Cevizlik (Küçük Moda), Koşuyolu’dur. Fenerbahçe Parkı, Göztepe Parkı, Özgürlük Parkı ile sahil boyunca devam eden yeşil alanlar en önemli aktif yeşil alanlardır. Kuzeybatı - Güneydoğu doğrultusunda Haydarpaşa’dan Bostancı’ ya yaklaşık 21 km.’lik uzun bir sahil şeridine sahiptir. İstanbul’un en gelişmiş ilçelerinden biri olan ilçede Kadıköy Mitsubishi Klima servisi olarak en kaliteli hizmeti vermek için hazırız.

Mitsubishi markası denilince ilk akla gelen Japon teknolojisi ve kalitedir. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada en çok tercih edilen markalar arasında birinci sıradadır. Ürünün kalitesi alırken olduğu kadar aldıktan sonra da ihtiyacımız olan hizmetlerin doğru şekilde ve hızlıca karşılanmasına bağlıdır. Firma markasına yakışır servis hizmeti ile de müşterilerin gözdesi konumundadır.

Biz Kadıköy Mitsubishi Klima Servisi olarak dinamik ekibimiz ile en kaliteli hizmeti hızlı şekilde müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Klima için servis hizmetleri daha karar verdiğiniz anda başlar. Kullanacağınız ortama en uygun modelin seçimi için mutlaka keşif yapılmalıdır. Bu sayede en yüksek verimi alacağınız klimaya karar verebilirsiniz.

Klima montajı: Bu aşama klimanın sağlıklı ve uzun ömürlü olması açısında önemlidir. Kaliteli sarf malzemeleri ile ortamın en uygun yerine yapılacak montaj ile en yüksek verim sağlanır.

Klima arızası: Her ürün gibi klimaların da arıza yapması doğaldır. Arıza anında ilk sorun servise hızlı ulaşmaktır. Eğitimli call center ekibimiz her başvurunuzu anında değerlendirerek en hızlı şekilde personel yönlendirir. Ayrıca bol yedek parça stok bulundurmamız arızanın giderilme sürecini minimum seviyeye indirir. Tamamen orijinal yedek parçalar ile giderilen arızalar sonrası her parça için 1 yıl garanti verilir.

Kadıköy Mitsubishi Klima servisi olarak ihtiyacınız olan her anda hizmete hazırız.