Gebze Mitsubishi Klima Servisi

Gebze İzmit İstanbul karayolu üzerinde Izmit’e 51 km uzaklıkta Kocaeli iline bağlı ilçe. Büyük sanayi kuruluşları yanında Türkiye Bilimsel ve Teknik araştırmalar Kurumu (TÜBITAK-MAM) ve Gebze Ileri teknoloji Enstitüsünde bulunduğu ilçenin nüfusu 402.926’ya ulaşmıştır. İstanbul’un kültür, bilim ve ticaret merkezlerinden biri olan ilçede Gebze Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Satış sonrası hizmetler olarak ta bilinen servis hizmetleri, aldığımız ürünlerin kullanımında en önemli kuruluşlardır. Servisin markayı yansıtması hasebiyle kaliteli olması ve anında hizmet vermesi tercih sebebi olacaktır.

Günümüzde klimalar yaşam ortamlarında en çok kullanılan ürünler haline gelmiştir. Yaz/kış ortam konforu sağlayan klimalar hava arıtma özellikleri ile de sağlıklı bir ortam hazırlamaktadır. Yaşam alanını ve sağlığımızı bu kadar fazla etkileyen klimaları alırken de hassas davranılmalıdır. Öncelik ürünün kalitesidir. Klima sektörünün parlayan yıldızı Mitsubishi markasıdır. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyatları ile her bireyin tercih edeceğim markalar arasında ilk sıradadır.

Mitsubishi markası Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile 2012 yılından günümüze Mitsubishi Electric olarak ülkemizde de hizmet vermektedir. Japon teknolojisinin kalitesini ürünlerine en güzel şekilde adapte etmiş aynı zamanda da bir çok farklı marka için dış ünite tedariği sağlamaktadır.

Klima temini sadece ürünün kalitesi ile ilgili değildir. Alım öncesinden ömür boyu kullanıma kadar ki süreçte doğru bir servis hizmeti almak önemlidir. Gebze Mitsubishi Klima servisi olarak her aşamada uzman ve dinamik ekibimi ile hizmetinizdeyiz.

İlk aşama montajdır; klima montajı doğru şekilde yapıldığında kullanım ömrü daha uzun ve verimli olacaktır. Bu sebeple markaya yakışır kalitede sarf malzemeleri ile montaj yapmaktayız.

Klima bakımı: Malumunuz teneffüs ettiğimiz havanın kalitesi sağlığımız için önemli etkendir. Bu sebeple klimalara belli periyodlar ile bakım yapılarak sağlıklı ortamın sürekliliği sağlanır. Uzman ekibimiz özel solüsyonlar kullanarak bakım yapmakta ve kullanım garantisi vermektedir.

Gebze Mitsubishi Klima Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinize hazırız. Satın alma öncesinden arıza giderilmesine, bakımdan teknik desteğe kadar her hizmeti genç, eğitimli ekibimiz ile vermekteyiz.