Gaziosmanpaşa Mitsubishi Klima Servisi

İstanbul'un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950'li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa'nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi. Gaziosmanpaşa ilçesi Bayrampaşa, Esenler, Eyüp ve Sultangazi ilçeleri ile komşudur. Şehrin en eski yerleşim yerlerinden biri olan ilçede Gaziosmanpaşa Mitsubishi Klima Servisi olarak 7/24 uzman ve eğitimli ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Klima sektörü son yıllarda inanılmaz ölçüde atılım göstermiştir. Bunun en önemli sebebi fiyatların düşmesi ile artık ger yaşam ortamının ihtiyacı haline gelmesidir. Çeşitlilik beraberinde rekabeti de getirdiği için firmalar bu anlamda kalite ve uygun fiyat yarışına girmiştir. Mitsubishi markası da Japon teknolojisi ile ürettiği klimaları uygun fiyata sunarak bu alanda lider firma haline gelmiştir.

Firma üründeki kalitesini satış sonrası hizmetlerde de sunarak her model klimada en çok tercih edilenler listesine girmiştir.

Ürünün kullanım kalitesi satış sonrası hizmetler olarak ta bilinen servis hizmetleri ile direkt ilgilidir. Bu anlamda Gaziosmanpaşa Mitsubishi Klima Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Satış öncesinde başlayan süreç, ürünü kullandığınız sürece devam ederek, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız.

Artık evlerimizde dört mevsim faydalandığımız klimaları temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klimanın aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri çok ama çok önemlidir.

Arızalarında doğru ve zamanında müdahale edilmeyen bir klima birçok farklı problemi beraberinde getirir. Yüksek maliyetler ile temin ettiğimiz bu cihazlarımız için belki de çok daha fazlasını servis hizmetleri için harcaman zorunda kalabiliriz.

Servisin doğru olarak seçimi klimanın ömrünü uzatırken, en verimli şekilde çalışmasını da sağlayacaktır.
Alırken birçok özelliğini araştırdığımız gibi servis seçiminde de dikkate alacağımız ölçütler olmalıdır.

Biz firma olarak tüm bu ölçütleri en iyi sunarak hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Satın alım öncesinde vermeye başladığımız destek, montaj ve arızanın yanında bakım zamanlarında da devam etmektedir. Orijinal yedek parçalar ile bekleme süresi minimum şekilde çözümler üreterek memnuniyetiniz hedeflemekteyiz.