Fatih Mitsubishi Klima Servisi

Bugün Fatih ilçesine bağlı bir semt olan Eminönü, 1928'de İstanbul Merkez ilçesinin ikiye ayrılmasıyla ilçe haline gelmişti. Fatih ise, İstanbul’un merkez ilçesinde yer alan bir şube idi. 8 Mart 1984 yılında yapılan bir düzenlemeyle İstanbul, Büyükşehir Belediyesi’ne dönüştürülmüş; Fatih ise Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bir ilçe belediyesi durumuna getirilmişti. Kuzeyinde Eyüp ilçesi, kuzeydoğusunda Haliç, güneyde Marmara, batıda Zeytinburnu ve kuzeybatıda Bayrampaşa ilçelerine komşu olan Tarihi Yarımada Fatih, Suriçi dediğimiz bölgede yer alır. Fatih ilçesi 57 mahalleden oluşur. İstanbul’un en eski ilçesinde Fatih Mitsubishi Klima Servisi olarak uzman ve dinamik ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Klima denilince artık akla her ortamda ihtiyaç olan ürünler gelmektedir. Yaz kış ortamların sıcak/soğuk dengesini kuran klimalar hava arıtma özellikleri ile de büyük konfor sunmaktadır. Klima alırken en çok dikkat edilmesi gereken kalitedir. Kalite ölçüsü de günümüzde marka ile doğrudan ilişkilidir.

Mitsubishi markası; Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada en çok tercih edilen markalar arasında birinci sıradadır. 2012 yılından beridir de Mistubishi Electric olarak ülkemizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknolojide birinci sırada olan Japon kalitesini klima modellerine yansıtan marka sektöründe lider konumundadır.

Fatih Mitsubishi Klima Servisi olarak markanın kalitesine yakışır şekilde hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Satış sonrası hizmetler olarak ta bilinen servis hizmetleri klima temini öncesinde başlar. Kullanılacak ortamın keşfi ile en doğru model alınması sağlanır.

Klima montajı: Klimanın verimli kullanılabilmesinin ilk şartıdır montaj. Servis olarak en kaliteli sarf malzemeleri ile özenli bir şekilde montaj gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede uzun yıllar verimli olarak kullanım sağlanmaktadır.

Klima arızası: Her teknolojik ürün gibi klimalarda da arıza meydana gelir. Arıza oluştuğunda hızlı müdahale ve yedek parça bekleme süresi olmaksızın çözüm memnuniyet açısından önemlidir.

Klima bakım: Klimaların sağlıklı ve uzun ömürlü olması için belli zamanlarda bakımlarının yapılması gereklidir. Servis olarak özel eğitimli ekibimiz ile doğru bir bakım süreci uygulamaktayız.

Fatih Mitsubishi Klima servisi olarak ihtiyacınız olan her anda yanınızdayız.