Eyüp Mitsubishi Klima Servisi

İstanbul'un Avrupa yakasında, İstanbul surlarının hemen dışındadır. Doğusunda Kağıthane ve Beyoğlu, güneyinde Fatih ve Zeytinburnu, batısında Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa ilçeleri vardır. Eyüp ilçe sınırları mücavir alanı kuzeyde Karadeniz'e kadar uzanmaktadır. Yüzölçümü 242 kilometrekare olan Eyüp, Kemerburgaz bucağını da içine almaktadır. Eyüp'ün, Haliç'e 2,6 kilometre kıyısı vardır. Daha önce Eyüp ilçesi sınırları içinde olan Bayrampaşa, 1990'da ilçe yapılarak Eyüp'ten ayrılmıştır. Tarihi ve kültürel özellikleri oldukça zengin olan ilçede Eyüp Mitsubishi Klima servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Klima sektörü son yıllarda büyük gelişmeler göstermiştir. Yıllar öncesinin lüks sınıfına giren ürünler artık yaşanılan her ortamın ihtiyacı haline gelmiştir. Talebin artmasına bağlı olarak birçok firma klima sektöründe hizmet vermeye başladıysa da liderliği belli başlı markalar sürdürmektedir. Mitsubishi markası da birçok alanda olduğu gibi klima sektöründe de Japon teknolojisi ile lider konumdadır. Ürün çeşitliliği ve uygun fiyatın yanında satış sonrası hizmetlerde de kaliteyi yakalamış ve en çok tercih edilen marka olmuştur.

Satış sonrası hizmetler ürünün en verimli kullanılması için önemlidir. Klima gibi ürünleri kullandıkça sürekli teknik desteğe ihtiyaç olunduğunu düşünürsek, servis hizmetlerinin de klima markası kadar kaliteli olması gerekmektedir.

Eyüp Mitsubihsi Klima servisi olarak markanın adına yakışır kalitede hizmeti dinamik ve bilgili ekibimiz ile vermekteyiz. Satış öncesinden montaja, arıza giderilmesinden bakıma kadar tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile beğeninize sunmaktayız.

Servis hizmetleri hızlı olmalıdır. Malumunuz ürün arıza yaptığında hızlı çözüme ulaşmak isteriz. Bu sebeple servise hızlı ulaşmak hizmetin kalitesini gösterir. Biz servis olarak 7/24 tüm taleplerinize anında cevap vermekteyiz.

Bekleme süresinin kısa olması gerekir. Arıza çözüm sürecinde en çok vakit kaybı stok olmamasıdır. Zaman zaman günlerce yedek parça beklenir. Depomuzda her model yedek parça barındırdığımız için arıza giderilmesi esnasında minimum bekleme süresi sunmaktayız.

Kalite önemlidir: Ürünün kalitesi kadar arıza esnasında değişen yedek parçanın kalitesi de önemlidir. Orijinal olmayan bir parça ürünün tüm çalışma sistemini olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple tüm hizmetlerimizde orijinal yedek parça kullanmaktayız.