Esenler Mitsubishi Klima Servisi

Esenler, Bizanslılardan kalma bir yerleşim alanı. Bu bölgenin en eski ahalisi Litros (Esenler) ve Avas (Atışalanı) adlarıyla kurulan köylerde yaşayan Rumlar. Esenler veya Atışalanı Köyleri eski tarihlerde Bizans'ın şaşalı devirlerinde İstanbul'un Türk'ler tarafından fethine kadar Bizans köyleri olup, Bizans İmparatorluğu'na türlü tarım ürünleri yetiştirerek ekonomik katkıda bulundular. Osmanlı döneminde Mahmutbey nahiyesi içerisinde birer Rum yerleşim yeri olan Litros ve Avas köylerinin etnik yapısı, Lozan Antlaşması'yla değişti.

Tarihi olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul’un en eski ilçesinde Esenler Mistubishi Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Alacağımız hizmet/ürün ne olursa olsun kalite bizim için çok önemlidir. Kalitenin ilk ölçüsü bilinen bir marka olmasıdır. Mitsubishi bu anlamda özellikle klima sektöründe öncü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizde de 2012 yılından beridir Mitsubishi Electric olarak faaliyetlerine devam eden firma dünya üzerinde de birçok başarıyı yakalamıştır.

Klima denilince yıllar önce akla lüks cihazlar gelirdi. Çeşidin az olması ve yüksek fiyatlar bu durumun en önemli etkenleri arasında idi. Son yıllarda bu algı ürün çeşitliliği ve uygun fiyatlar ile aşılmış ve artık her evin ihtiyacı haline gelmiştir.

Klima alırken öncelik kalite olmalıdır. Yaşam ortamlarımızda bedenin en çok ihtiyacı olan havayı soğutması/ısıtması konforun yanında sağlık içinde hassastır. Bu sebeple filtresinden yapısına kadar bir çok özelliğini inceleyerek almalıdır.

Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile son kullanıcının beğenisine sunulan Mitsubishi Klimalar tüm ihtiyaçları karşılayacak kalitededir.

Ürünün en verimli şekilde kullanılması için önemli başka bir konu satış sonrası alınacak hizmetlerdir. Bu anlamda markanın kalitesine uygun hizmetleri Esenler Mitsubishi Klima Servisi olarak vermekteyiz.

En önemli özelliğimiz dinamik ve bilgili ekibimizin yanında hızımızdır. Bize anında ulaşır hızlıca sonuç alırsınız. Yedek parça beklemezsiniz. Satın alma öncesinden bakıma kadar tüm hizmetleri en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Esenler Mitsubishi Klima servisimiz ihtiyacınız olan her alanda anında çözüm üretme yetisine sahiptir. Ekibimiz sürekli eğitimler alarak gelişen teknolojiye en uygun çözümler üretmek için çalışmaktadır. Bol yedek parça bulundurduğumuz için arıza için ekstra bekleme süreniz olmayacaktır.