Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi

Çekmeköy, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. Önceden Ümraniye'ye bağlı bir belde belediyesi olan Çekmeköy İlçesi, 2009 yılında; Ömerli, Alemdağ ve Taşdelen ilk kademe belediyelerinin tüzel kişiliklerinin sona ermesi ve bu belediyelere bağlı 17 mahalle ile 4 köyün katılması ile oluştu. Son yıllarda bir çok alanda gelişme gösteren ilçede Çekmeköy Mitsubishi Klima Servisi olarak; uzman, dinamik, bilgili ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Mitsubishi markası denilince akla kalite ve klima gelir. Bu iki bilginin de altı boş değildir. Mitsubishi firması Japon teknolojisini ürünlerine en güzel şekilde yansıtarak bir çok alanda dünya lideri konumundadır. Ülkemizde de 2012 yılından beridir Mitsubishi Electric olarak hizmetlerinde devam etmekte özellikle klima sektöründe en çok tercih edilen marka olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile piyasada en çok tercih edilen markalar arasında birinci sıradadır. Ayrıca bir çok farklı marka de dış ünite olarak Mitsubishi markasını tercih etmektedir.

Klimalar artık hayatımızın her alanında konfor sağlayan aletlerdir. Gerek model çeşitliliği gerekse de birçok firmanın bu alanda faaliyet göstermesi sonucu oluşan rekabet fiyatlarda da gözle görülür şekilde indirime sebep olmuştur. Bu anlamda yıllar öncenin lüks ürünleri olan klimalar artık her evde kullanılır olmuştur.

Klima temini sadece satın almaktan ibaret değildir. Satın alma öncesinde bir çok hassasiyet olduğu gibi kullanım esnasında da servis hizmeti almak çok önemlidir.

Çekmeköy Mitsubishi klima servisi olarak, uzman ekibimiz ile her aşamada destek olmaktayız.

Klima montajı: Alım öncesi keşif yapılarak ortama en uygun model belirlenir. Teminden hemen sonra ise montaj işlemi yapılır. Montaj esnasında Mitsubishi markasının kalitesine yakışır sarf malzemeleri ile en doğru yere itina ile montajı yapılır.

Klima arıza: Doğal olarak klimalarda arızalar meydana gelecektir. Arıza oluştuğu ilk an servise hızlı ulaşmak gerekir. Servis olarak ekibimiz ile telefonun diğer ucunda başvurunuzu ekliyoruz. Arızaya anında müdahale ederek yedek parça beklemesi olmaksızın en doğru şekilde tamirat gerçekleşir.

Çekmeköy Mitsubishi Klima servisi olarak her zaman hizmetinize hazırız.