Büyükçekmece Mitsubishi Klima Servisi

Büyükçekmece Mitsubishi Klima Servisi

Büyükçekmece Mitsubishi Klima Servisi

Büyükçekmece Mitsubishi klima servisi olarak İstanbul’un en büyük ilçesinde en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Büyükçekmece ilçesi, İstanbul ilinin batı yakasında Marmara Denizi kıyısında bulunmaktadır. 18.145 hektar alansal büyüklüğe sahip olan ilçenin kuzeyinde Çatalca ve Arnavutköy ilçeleri, doğusunda Esenyurt ilçesi, güneyinde Beylikdüzü ilçesi ve Marmara Denizi, batısında ise Silivri ilçesi bulunmaktadır. Bu konum içerisindeki ilçe, İstanbul ilinin % 3,5'ini kaplamaktadır. Büyükçekmece Marmara Denizi'nde kendi adını taşıyan körfezin çevresinde ve yine kendi adını taşıyan 29 km2 alana sahip Büyükçekmece Lagün ve Baraj Gölünü içine alan bir yerleşim merkezidir.

Mitsubishi markası denilince akla Japon teknolojisi ve kalite gelir. Bu durum aslında firmanın geçmişi ile ilgili önemli izler taşır. Özellikle klima sektöründe yaptığı yenilikler ve her ihtiyaca uygun modelde hizmetleri ile alanında sektör lideridir. Ülkemizde de 2012 yılından beridir Mitsubishi Electric adı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Adında kalite yatan Mitsubishi klima servis hizmetlerinde de yani satış sonrası müşteri hizmetlerinde de lider konumundadır. Ürünün kalitesi satış sonrası hizmetlerin kalitesi ile doğru orantılıdır düsturu ile dünya genelinde rakiplerinden her zaman daha üstün bir ekip ile çalışmaktadır. Biz de Büyükçekmece Mitsubishi klima servisiolarak ürün alımından, bakıma, arıza giderilmesinden desteğe kadar her hizmeti uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Ürününüzde bir problem oluştuğunda en gerekli durum servise hızlı ulaşmaktır. Aksayan bir durum vardır ve bir an önce çözüm gerekir. Bu noktada en ihtiyaç olan durum servise ulaşabilmektir. Biz servis olarak telefonun diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm sunmak için bekliyoruz.

Biz servis olarak montajdan, bakıma, arıza çözüm hizmetinden kullanım desteğine kadar her aşamada sizinleyiz.
Her müşteri gibi siz de problemin hızlı çözülmesini istersiniz. Gerek ilk müdahale aşamasında gerekse de arıza giderilmesinin her aşamasında en hızlı zamanda sizin için varız.

Piyasa dinamiklerini sürekli takip ederek, her model ve marka için eğitimlerimizi personellerimize veriyoruz. Bu sayede kendimizi sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Büyükçekmece Mitsubishi Klima servisi olarak kalite için, memnuniyet için, hız için, çözüm için hizmet veriyoruz.