Beyoğlu Mitsubishi Klima Servisi

Beyoğlu Mitsubishi Klima Servisi

Beyoğlu Mitsubishi Klima Servisi

Beyoğlu Mitsubishi klima servisi olarak bu renkli ilçede en kaliteli hizmeti vermek çabasındayız. Beyoğlu ilçesi; Arapcamii, asmalı mescit, bedrettin, bereketzade, bostan, bülbül, camii kebir, cihangir, çatmalı mescit, Çukur, emek yemez, evliya çelebi, fetihtepe, firüzağa, Gümüşsuyu, hacıahmet, istiklal, hacı mimi, Hüseyin ağa, kadı mehmet, kamerhatun, kalyoncu kulluk, Kaptanpaşa, k.m. Çelebi, keçecipiri, kemankeş, k. Alipaşa, kocatepe, kulaksız, kuloğlu, küçük piyale, Müeyyetzade, ömer avni, piripaşa, piyale paşa, Pürtelaş, sururi, sütlüce, şahkulu, şehit muhtar, tom tom, yahya kahya, yeni şehir, halıcıoğlu, örnektepe mahallelerinden oluşan İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir. Oldukça renkli yapısı ve sanat merkezi olması hasebiyle özel bir ilçedir.

Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe kalitesini kanıtlamış Japon firmasıdır. Duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, tavan tipi, kanallı, yer tipi, multi, split klimalar olmak üzere tüm klima modellerinde kalite ve güvenin simgesidir. Ülkemizde de Mitsubishi Electric olarak 2012 yılında beridir hizmet vermektedir.

Ürünün stabil kullanımı ve en yüksek verimi almak servis hizmetlerinin kalitesi ile ilgilidir. Bu sebeple biz Beyoğlu Mitsubishi Klima servisi olarak kalitenin gerektirdiği tüm ölçütleri yerine getirmekteyiz.

Klimanızın arıza ve periyodik bakım durumunda servise acele ulaşmanız gerekmektedir. Aksayan bir durum hem işinizi negatif etkileyeceğinden hem maddi hem manevi huzursuzluk ve kayıp yaşatacaktır. Azami sürede çözüm üretilmesi gerekmektedir. En önemli iş teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Beyoğlu Mitsubishi klima servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca telefon hattının diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm üretmek çağrı merkezimizde hazır bekliyoruz.

Bu sektörde yeni değiliz. Uzun yıllardır oluşan tecrübemizle hizmet veriyoruz. Mitsubishi klimanızın ilk kurulum montaj işleminden, periyodik bakımına, arıza giderilmesi hizmetlerinden genel kullanım desteği hizmetine kadar sizlerin yanında oluyoruz.

Müşterimizin sıkıntısını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmalıyız. Kendimizi sizin yerinize koyuyor ve her müşterinin probleminin hızlı çözülmesini istediğini biliyoruz. Gerek klimanızın ilk müdahale evresinde gerekse de arızanın giderilmesinin herhangi bir evresinde ivedi şekilde size hizmet vermek için çalışıyoruz.

Biz tecrübeliyiz. Dinamiğiz. Bilgiliyiz. Tecrübe ve birikimimizi uzman ekibimizle harmanlayarak kaliteli hizmet veriyoruz. 12 yıllık tecrübemizle her marka ve model klima için geçmiş tecrübelerimizin gölgesinde teknik servis hizmeti veriyoruz.