Beşiktaş Mitsubishi Klima Servisi

Beşiktaş Mitsubishi Klima Servisi

Beşiktaş Mitsubishi Klima Servisi

Beşiktaş Mitsubishi Klima Servisi olarak nüfus yoğunluğu yüksek ve tarihi eski ilçede hizmet vermekteyiz. Beşiktaş, İstanbul’un en eski ve tarihi semtlerinden biridir. Beşiktaş ilçesine adını vermiştir. Semt Barbaros Bulvarı, Beşiktaş Caddesi ve Çırağan Caddesi'nin kesiştiği noktada yer alır ve Sinanpaşa mahallesi sınırları içinde bulunur.

Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe lider konumdadır. Dünyanın hemen her ülkesinde faaliyetleri bulunan firma 2012 yılında ülkemizde de Mitsubishi Electric olarak faaliyetlerine başlamıştır. Öncesinde de ülkemizde birçok elektronik alanda ürünleri bulunan firma bu tarihten sonra daha da aktif olmuştur. Japon teknolojisini yansıttığı ürünler fazlaca rağbet görmektedir. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar modelleri ile insanların var olduğu her mekânda yer almayı başarmıştır.

Beşiktaş Mitsubishi klima servisi adına yakışır şekilde servis hizmetleri organizasyonlarını da ülkenin her coğrafyasında kurmuştur. Biz de Beşiktaş Mitsubishi Klima servisi olarak aynı kalitede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Servis hizmetleri denince akla sadece arıza anında başvurulan ekipler gelir. Bu düşünce doğru değildir. Mitsubishi dahil tüm klimaların en verimli ve yüksek performans ile kullanılması için alım öncesinden başlayan süreçte servis desteğine ihtiyaç vardır.

Bu bağlamda servis hizmetlerinin kalitesi aldığımız ürünün kalitesini de yükseltmektedir.

Servis hızlı ulaşılır olmalıdır: Klimanızda bir problem ortaya çıktığında en can sıkıcı olay teknik servise ivedi şekilde ulaşamamaktır. Sıkıntılı bir durum cereyan etmiştir ve bir an önce çözümlenmesi gerekmektedir. Bu durumda en acil durum ise o an teknik servise hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. İşte tam bu noktada; biz Beşiktaş Mitsubishi Klima Servisi olarak haftanın 7 günü 24 saat telefon hattının diğer ucunda uzman çağrı merkezi personelimizle, güler yüzlü, samimi ve profesyonel hizmet anlayışımızla, sıkıntınızı dinlemek ve probleminize çözüm sunmak için sizi bekliyor olacağız. Müşteri memnuniyeti odağımızla kaliteli hizmet ilkemizle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Mitsubishi klima servis olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Klimalarınız artık stabil bir şekilde çalışacak. Klimanızın montajından, bakımına, filtre temizliğine, kullanıcı hatalarına, arıza çözümleme hizmetlerinden, hali hazırda kullanım desteğine kadar karşılaştığınız her türlü olumsuzlukta çözüm üretmek için bir telefon kadar uzağınızdayız