Başakşehir Mitsubishi Klima Servisi

Başakşehir Mitsubishi Klima Servisi

Başakşehir Mitsubishi Klima Servisi

Başakşehir Mitsubishi klima servisi yeni yerleşim alanı ve yeni binaların çoğunlukta olduğu ilçede olarak uzman ve dinamik ekibimiz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İstanbul’un yeni ilçelerinden Başakşehir; Altınşehir, Şahintepe, Kayabaşı, Güvercintepe, Başakşehir, Başak, Ziya Gökalp, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım Mahalleleri ve Şamlar Köyü’nden oluşmaktadır.

Klima, yıllar önce lüks sınıfında olan ürünlerdi. Buna sebep modellerin az olması ve fiyatlarının yüksekliğidir. Özellikle son yıllarda piyasada farklı ürün ve modellerin sunulması ile oluşan rekabet ortamı fiyatlarda da düşüşe sebep olmuştur. Günümüzde artık her evin demirbaşı olarak kullanılan klimaların alımında çok titiz davranmak gerek ortam gerekse de sağlığımız için önemlidir.

Mitsubishi markası klima sektöründe lider konumdadır. Malumunuz Mitsubishi denilince akla Japon teknolojisi gelir ve bu da kalitenin ifadesidir. Uzun yıllardır bir çok farklı teknolojik ürünle piyasada olan Mitsubishi firması 2012 yılında Mitsubishi Electric olarak ülkemizde faaliyet göstermeye başlamış ve hizmetlerini/ürünlerini daha hızlı ulaştırır olmuştur.

Mitsubishi markasının kalitesini temsilen Başakşehir Mitsubishi klima servisi olarak hizmetimize devam etmekteyiz. Malumdur ki klima alırken servis hizmetleri birinci derecede önemlidir. Gerek doğru ürünü almak gerekse de konforlu/verimli kullanım için satış sonrası hizmetlerin önemi büyüktür.

En önemli bölüm seçim noktasıdır. Binanın yapısı, beklentileriniz, verimlilik planı dâhil olmak üzere tüm veriler servisimiz tarafından analiz edilerek, sizin için en uygun model ve marka seçiminde danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Kullanım öncesi en önemli işlem montajdır. Kaliteli sarf malzeme kullanılarak yapılan montajlarda ürün ömrü ve verimli sağlanmaktadır.

Klima Bakımı: Klima kullanırken sadece arıza olduğunda servis ihtiyacı olmaz. Belli periyotlar ile bakımlarının da yapılması sağlık için önemlidir. Uzman ekibimiz ve özel teçhizat ile en kaliteli bakım hizmetini vermekteyiz.

Mitsubishi klima servisimiz alanında uzman ve yetkilidir. Başvurularınız anında kayda alınır ve en kısa zamanda müdahale edilir. Arıza tespiti son teknoloji cihazlar ile tespit edilerek çözüm yolları sizlere sunulur.

Bir ürünü alırken ne kadar dikkat ve özen gösteriyorsak, aynı özeni servis seçiminde de göstermeliyiz. Başakşehir Mitsubishi Klima Servisi olarak her zaman hizmete hazırız.