Bakırköy Mitsubishi Klima Servisi

Bakırköy Mitsubishi Klima Servisi

Bakırköy Mitsubishi Klima Servisi

Bakırköy Mitsubishi klima servisi olarak hali hazırda yoğun bir nüfusa sahip olan ilçede 7/4 hizmet vermekteyiz. Bakırköy ilçesi 1989’a kadar sahip olduğu 275 km2’lik alanıyla İstanbul’un en büyük yüzölçümlü ilçelerinden olan ve o dönem batıda Çatalca, kuzeyde Eyüp ve Gaziosmanpaşa’yla komşu olan Bakırköy, 1989 ve 1992 yerel seçimleri ile önce Küçükçekmece daha sonra Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinin ayrılması ile hem nüfus hem de alan olarak küçülmüştür.

Mitsubishi Electric 2012 Yılında ülkemizde faaliyetlerine resmen başlamıştır. Bu zaman kadar da Japon teknolojisinin dünya üzerinde temsilcisi olarak onlarca farklı ürün ve hizmetleri sunmaya devam etmiştir. Özellikle klima sektöründe klima denince akla gelen ilk markadır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ürün gamı ile piyasada en fazla paya sahiptir.

Ürünün kalitesi verilen hizmetin kalitesi ile ölçülür düsturu ile bakıldığında Mitsubishi markasının klima servis dalında da aynı kalite ile devam ettiği gözlenmektedir. Servis bayiliğinde oldukça seçici davranarak markaya yakışır hizmet verecek ekipler ile çalışmaktadır. Bakırköy bölgesinde de ekip olarak Bakırköy Mitsubishi klima servisi kalitesi ile hizmet vermekteyiz.

Klimalar artık hayatımızın parçasıdır. Gerek çalışma ortamı gerekse de yaşam ortamlarına ek olarak kamusal alanlarda da tercih edilir olmuştur. Özellikle kanallı tip klimalar daha büyük mekanlar için tercih edilen modellerdir.

Kanallı tip klimaların diğer bir adı da merkezi sistem klimadır. Maliyeti yüksekte olsa, verimlilik analizi yapıldığında kaliteli bir ürün ve ortam anlamına gelir.

Sistemi binanın bir bölümüne kurulan ünite ile, tüm yaşam alanlarına özel olarak çekilen kanallar aracılığı ve sistem döşenmesi ile kullanılır. Hem ısıtma hem de soğutma özelliğine sahip olan klimalar konfor ve yüksek güç için tercih edilir.

Kullanım alanları; Büyük işyerleri, bilgi işlem odaları, kütüphaneler, hastaneler, mağazalar, oteller, villalar, alışveriş merkezleridir.

Kısacası soğutma ve ısıtma ihtiyacı olan, insanların yoğun bulunduğu veya yüksek verimlilik gereken tüm ortamlarda kullanılır.

Bakırköy Mitsubishi klima servisi olarak tüm klima modellerinde olduğu gibi Kanallı Tip Klima modelleri içinde en kaliteli klima servisi hizmeti vermekteyiz.