Bahçelievler Mitsubishi Klima Servisi

Bahçelievler Mitsubishi Klima Servisi

Bahçelievler Mitsubishi Klima Servisi

Bahçelievler Mitsubishi klima servisi oldukça geniş alana yayılmış ilçede Mitsubishi markasının yetkili satış ve servis merkezi olarak uzman ekibi ile hizmetinizdedir. İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Bahçelievler, Güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. Bahçelievler İlçesi, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak ve Hürriyet mahallelerinin Yenibosna bölgeleri, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler’e bağlı bucak ve köy yoktur.

Elektronik dünyasının Japon devi Mitsubishi özellikle klima sektöründe kalitesini kanıtlamış Japon firmasıdır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar ile sektörün lideri konumundadır.
Klima alımında ve kullanımında en çok dikkat edilmesi gereken satış sonrası hizmetler olarak ta adlandırılan klima servis hizmetleridir. Kurulumdan bakıma, arıza giderilmesinden teknik desteğe kadar her anda yeterli bilgi birikimine haiz servis ile çalışmak her zaman avantaj oluşturacaktır.

Bu anlamda Mitsubishi markasının kalitesini de temsil ederek uzman ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ürününüzde bir problem oluştuğunda en gerekli durum Bahçelievler Mitsubishi klima servisine hızlı ulaşmaktır. Aksayan bir durum vardır ve bir an önce çözüm gerekir. Bu noktada en ihtiyaç olan durum servise ulaşabilmektir. Biz servis olarak telefonun diğer ucunda problemlerinizi dinlemek ve çözüm sunmak için bekliyoruz.

Piyasa dinamiklerini sürekli takip ederek, her model ve marka için eğitimlerimizi personellerimize veriyoruz. Bu sayede kendimizi sürekli geliştirerek en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Biz kaliteli hizmet için varız, sizinle bir kez değil sürekli çalışmak arzusu ile en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz.
Yedek parça cihazlarınızın çalışması için en önemli etkendir. Kalitesi düşük bir yedek parçanın ürüne takılması tüm sistemi bozabilir. Biz en kaliteli parçalar ile hizmet vermekteyiz.

Yaptığımız hizmet ve çözümler ne kadar kaliteli olursa olsun, memnun olmayan bir müşteri hizmetimizi eksik kılar. Bu bilinçle dinamik ekibimizle faaliyetimizin her aşamasında müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz.
Kalite için, memnuniyet için, hız için, çözüm için hizmet veriyoruz.

Bahçelievler Mitsubishi Klima Servisi olarak en iyi hizmeti sunmak için hazırız.