Bağcılar Mitsubishi Klima Servisi

Bağcılar Mitsubishi Klima Servisi

Bağcılar Mitsubishi Klima Servisi

Bağcılar Mitsubishi Klima servisi olarak nüfusun yoğun olduğu bu mahallelerde Mitsubishi markasını en iyi temsil etmek için hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en eski semtlerinden olan Bağcılar’da Bağlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Çınar Mahallesi, Demirkapı Mahallesi, 15 Temmuz Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Mahmutbey Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenigün Mahallesi, Yenimahale Mahallesi, Yıldıztepe Mahallesi, 100. Yıl Mahallesi bulunmaktadır.

Mitsubishi markası özellikle klima sektöründe kalitesini kanıtlamış Japon firmasıdır. Duvar Tipi, Salon Tipi, Kaset Tipi, Tavan Tipi, Kanallı, Yer Tipi, Multi, Split Klimalar olmak üzere tüm klima modellerinde en yüksek kaliteyi sunmaktadır. 2012 Yılından beridir Mitsubishi Electric olarak Ülkemizde de hizmet veren Mitsubishi markası birçok farklı markaya da dış ünite tedariği hizmeti vermektedir.

Ürünün uzun ömürlü ve tam performanslı kullanımı sadece doğru ürünü almakla değil doğru servis hizmetinden faydalanmakla da olur. Bu sebeple özellikle klima alımından önce başlayan servis hizmetinin seçimini doğru yapmalıdır.

Bağcılar Mitsubishi klima servisi hizmetleri bilinenin aksine sadece arıza olduğunda devreye giren bir birim değildir.

Klima temini öncesi servis hizmeti: Kullanılacak mekâna en uygun klimanın seçimi için mutlaka alım öncesi keşif yapılmalıdır. Bu sayede gerekli ölçümler yapılarak en uygun model ve kapasite belirlenir.

Klima montajı: Montajın doğru servis tarafından doğru sarf malzemeleri ile doğru şekilde yapılması, klimanın ömrünü ve performansını artıracaktır.

Klima arızası: Klima arıza yaptığında anında müdahale ancak iyi yetişmiş bir ekip tarafından yapılabilir. Bu sebeple servis seçimine önem vermelidir. Arıza olduğu anda Bağcılar Mitsubishi klima servisine ulaşmak, müdahalenin en hızlı şekilde yapılması, gerekli parçanın hızlı şekilde temini, arıza sonrası kontrol, uzman personel müdahalesi bu aşamanın olmazsa olmazıdır.

Klima bakımı: Malumunuz yaşadığımız ortamın hava kalitesi direkt sağlığımızı etkiler. Bu sebeple ortamın sıcak/soğuk hava dengesini sağlayan klimalarında belli periyodlar ile bakımlarının yapılaması elzemdir. Uzman ekibimiz ile klimaya özel temizlik solüsyonları kullanılarak yapılan bakımlar sayesinde ortamda hava kalitesi maksimumda olacaktır. Aynı zamanda da klimanın ömrü uzayacaktır.