Adalar Mitsubishi Klima Servisi

Adalar Mitsubishi Klima Servisi

Adalar Mitsubishi Klima Servisi

Adalar Mitsubishi Klima Servisi olarak Adalar sakinlerine hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İstanbul ilinin en sakin ve yüzyıllar boyunca onlarca farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olan Adalar’da; her evde artık ihtiyaç olarak kullanılan klimalar için en doğru ve hızlı servis hizmetine ulaşma yolu Adalar Mitsubishi Klima Servisi’dir.

Mitsubishi firması 1870 yılında kurulmuş ve 2012 yılında Mitsubishi Electric Corporation adı ile ülkemizde de hizmet vermeye başlamıştır. Ürünlerinin ve hizmetlerinin kalitesi dünya piyasasında ilk sıralara taşımıştır. Ülkemizde özellikle klima alanında en çok tercih edilen markalar arasında ilk sıralardadır.

Klimalar yıllar önce lüks tüketim ürünler iken artık günümüzde her evin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Kullanım kolaylığı ve konfor sayesinde daha rahat iş ve ev ortamları sağlanmaktadır.

Alınan ürün ve hizmet ne olursa olsun yâda ne kadar kaliteli olursa olsun, alışveriş sonrasında alınacak hizmet ve destek ürünün kalite ölçüsünde önemli paya sahiptir.

Bu çerçevede satış sonrası hizmetler olarak adlandırılan teknik servislerin hizmet kalitesi önem arz etmektedir, Adalar Mitsubishi Klima Servisi hizmeti veren firmamız bu konuya önem vermektedir. Klima sektöründe en çok satılan model hali hazırda Duvar tipi klimalardır. İşyerleri ve evler gibi birçok yaşam alanlarının soğutma/ısıtma konforunu az bir enerji tüketimi ile sağlamaktadır.

Klima alırken birçok özelliğine bakılmaktadır. Önemli ve unutulmaması gereken bir konu da aldıktan sonra yaşanacak tüm durumlarda firmanın desteğinin sürekliliğidir.

Bu çerçevede teknik servis hizmetleri önem kazanmaktadır. Aslında servis hizmetleri alım öncesi başlayarak ürünü kullandığınız sürece devam eden bir süreçtir.

Konforlu ve verimli bir hizmet alımı için, klima modeline ve kapasitesine karar verirken mutlaka ortamın keşfi yapılmalıdır. Bu sayede en uygun model ve kapasite belirlenmiş olur.

İkinci aşama montajdır. Malumunuz yaşam ortamlarımızın yâda işyerlerimizin düzenli tertipli olmasını isteriz. Montajda ilk konu evin yapısında minimum belirginlik oluşturmasıdır. İkinci konu kullanılan montaj malzemelerinin kalitesidir. Bu sarf malzemeleri kaliteli olduğu zaman klimadan en yüksek performans alınır.

Üçüncü ve en önemli mesele ise satış sonrası hizmettir. Klima arız yaptığında yâda farklı bir teknik aksaklık olduğunda alınacak hizmetin hızı ve kalitesi ürünün kalitesini tamamlayacaktır.

Mitsubishi kalitesine uygun satış sonrası hizmetler için Adalar Klima Servisimiz uzman ekibi ile 7/24 aktif olarak çalışmaktadır.